Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Beko Servisi 0232 262 00 33 – Teknik Servis Hizmeti

Gaziemir Beko Servisi 0232 262 00 33 – Teknik Servis Hizmeti

Gaziemir Beko Teknik Servisi

Beko Beyaz Eşya Onarımları İçin Hemen Arayın;

0232 262 00 33

gaziemir-beko-teknik-servisi

gaziemir-beko-teknik-servisi

Gaziemir’deki Beko Teknik Servisi’nin sunduğu cihaz bakım ve onarım hizmeti her zaman dakik, doğru ve güvenilirdir. Ayrıca, Beko Teknik Servisi, müdahaleye devam etmeden önce doğru ve şeffaf tahminlerin hazırlanmasıyla ilgilenir. Son derece kalifiye personel ve buna ek olarak, büyük organizasyon sayesinde, servisimize ilk danışmadan itibaren, cihazınızın mükemmel işleyişine kadar eksiksiz yardım sağlamak için 24/48 çalışma saatleri içinde müdahaleyi sağlayabiliyoruz.

Onarımlar için yüksek kaliteli orijinal yedek parçalar kullanıyoruz ve ekonomik fiyatlarla en yüksek ciddiyet ve güvenilirliği garanti ediyoruz. Yıllar içinde göstermiş olduğumuz profesyonellik, müşterilerimizin bize duyduğu güven ile ödüllendirilmiştir. Ev aletlerinin onarımı için çok çeşitli yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi, beyaz eşya sektörünün önde gelen üreticilerinden profesyonel tazeleme kursları sayesinde sektördeki en son yeniliklerden her zaman haberdar olan uzman teknisyenleri ile büyük deneyim ve yeteneklere sahip bir kadroya sahiptir.

Beko Servisi Gaziemir

beko-servisi-gaziemir

beko-servisi-gaziemir

Gaziemir’de Bozuk Bir Beyaz Eşya?
Hemen numaramızı arayın
0232 262 00 33
Personelimiz, sorununuzu çözmek için eksiksiz hizmetinizdedir. İlk çıkışta cihazınızın dikkatli bir teşhisini yapıyoruz. Maliyetlere dikkat ederek sorunları ve en iyi çözümleri şeffaf bir şekilde vurguluyoruz.

Beko Servisi Gaziemir teknisyenleri son derece yetkin ve saygılı olup, Gaziemir’de size en yüksek hız ve profesyonellik ile cihaz onarım hizmeti sunmaktadır. Teknisyenlerimizin becerileri ve tutkusu, müşterilerimize özel olarak hazırlanmış zamanında ve verimli bir yardım hizmetini garanti eder. Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızaları, kullanıcılar için mağduriyet haline gelebilir, bu nedenle mutlaka onarımlarının yapılması gerekir.

Beko Servisi Gaziemir İzmir

Uzman teknisyenlerimiz, cihazınızın problemini tespit ederek, gerekli olağan dışı bakım müdahalelerini ve hasarlı parçaların değiştirilmesini sağlar. Dakik ve etkin bir çağrı merkezi hizmeti sayesinde, sorunları hızlı bir şekilde çözebilen Beko markalı ev aletlerine her zaman anında müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Garantisi sona eren Beko beyaz eşya arızalarında ve yedek parça değişimlerinde Gaziemir genelinde en iyi hizmeti veriyoruz. Ayrıca 12 aylık parça ve işçilik garantisi vererek her zaman servisimize güvenmenizi sağlıyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA