Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Samsung Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka Samsung Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Karşıyaka Samsung İzmir Servisi

Hızlı ve Yerinde Cihaz Bakım Arıza Tespitiyle Karşıyaka Geneli İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

karsiyaka-samsung-izmir-servisi

karsiyaka-samsung-izmir-servisi

Mükemmel bir fiyata mükemmel bir onarım. Karşıyaka Samsung Servisi olarak, müşterilerimizin beklentilerini aşarak size her zaman benzersiz hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm servis çağrılarında 5 cihazınız için ücretsiz koruyucu bakım sunuyoruz.

Teknisyen, kontrol etmek için belirli noktaların bir listesini çıkartacak ve gerekirse cihazlarınızın ömrünü uzatmak için gerekli düzeltmeyi önerecektir. Paradan tasarruf etmenizi sağlayan önlem.

Önceliğimiz, evinizin huzurunu günlük olarak bulabilmeniz için size mümkün olan en kısa sürede hizmet vermektir. Bizimle iş yaptığınızda, onarım ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılamak için müsaitlik durumunuza göre bir zaman aralığı belirleriz. 3 saatlik zaman dilimi ile 24 saatten kısa sürede hızlı servis. Garanti süresi dolan Samsung beyaz eşya arızalarınız için, kayıt bırakabilirsiniz.

Karşıyaka Samsung Teknik Servisi

karsiyaka-samsung-teknik-servisi

karsiyaka-samsung-teknik-servisi

Karşıyaka Samsung Teknik Servisi, kendini tamamen ev aletlerinin onarımına ve bu tür makineler için yedek parça satışına adamış bir servistir.

Samsung beyaz eşya kullanıcılarına yıkayıcı, kurutucu, bulaşık makinesi, buzdolabı ve derin dondurucu bakım ve onarımını yapmak için hizmetlerimizi sunuyoruz.

Gaziemir merkezli olarak, esas olarak Karşıyaka bölgesinde, ve İzmir genelinde hizmet veriyoruz. Beyaz eşyalar gün içinde bize en çok yardımcı olan ürünler haline geldi, Karşıyaka sıcaklarında buzdolabınızın bozulduğunu düşünmek bile can sıkıcı olabilir.

Garanti süresi biten Samsung markalı beyaz eşyaların tamir, bakım ve yedek parça değişimlerini sağlayarak 12 aylık parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

İzmir Karşıyaka Samsung Servisleri

Büyük ev aletleri kendilerini bize empoze etti. Günümüzde, kimse onsuz yapamaz. Pratik, hatta estetik yönleriyle, oldukça gerekli bu ev aletleri, modern ailenin düzgün işleyişi için vazgeçilmez araçlar haline geldi. İşi yaparken işimize devam etmemize izin verirken bize zaman kazandırırlar. Bu harika değil mi? Bu nedenle ev aletleri çok önemlidir.

Ne yazık ki, bunlardan biri başarısız olabiliyor. Bu ani kırılma ve bozulma rutinimizi bozar ve konforumuzu bozar. Bu, yardım aramanız, beklentilerinizi mümkün olan en kısa sürede ve daha düşük maliyetle karşılayacak iyi bir tamirci bulmanız gereken zamandır. Bu yüzden buradayız! En çok ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız olan yardımı sağlıyoruz. İzmir Karşıyaka’da Samsung beyaz eşya onarımları için arıza ve servis kaydı bırakmayı unutmayınız.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Arçelik Servis İzmir Gaziemir

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

Bornova Beyaz Eşya Servisi

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA