Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Tamircisi

Gaziemir Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – En Yakın Tamircisi

İçindekiler

Gaziemir Buzdolabı Tamir Servisi

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: 

0232 262 00 33

gaziemir-buzdolabi-tamir-servisi

gaziemir-buzdolabi-tamir-servisi

Buzdolaplarınızın tamiri veya yedek parça değişiminden sonra size uzun yıllar hizmet verebilmesi için buzdolabı cihazlarınızın servis onarımını profesyonellere emanet etmeniz çok önemlidir! “Gaziemir Buzdolabı Servisi” firması, yüksek kaliteli garanti ve garanti sonrası onarımları garanti eder.

Bizimle iletişime geçin, buzdolaplarınızın uzun süre mutlu etmek için elimizden geleni yapalım! Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz yıllar içinde kanıtlanmıştır ve memnun müşterilerimiz bizi en iyi beyaz eşya tamircisi olarak arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etmektedir! Garanti süresi dolan her marka buzdolabı onarım, bakım ve yedek parça değişimleri için arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Gaziemir İzmir Buzdolabı Servisi

gaziemir-izmir-buzdolabi-servisi

gaziemir-izmir-buzdolabi-servisi

Yaptığımız işlerde buzdolapları için orijinal yedek parçaları kullanmaktayız. Örneğin buzdolabınız bozulursa, su akıtıyorsa, soğutmuyorsa veya ses yapıyorsa bizimle iletişime geçin!

Buzdolabı tamir servisleri her fırsatta bulunur. İnternet, servis merkezlerinden ve özel zanaatkarlardan gelen reklamlarla doludur. Çok sayıda onarım ilanı görmek için “ev aletleri tamiri” veya “beyaz eşya tamiri servis merkezi” arama ifadesini kullanmanız yeterlidir. Fakat her servis, teknik servis değildir, ilk olarak bunu öğrenmeniz ve ona göre hizmet almanız gerekir.

Seyyar veya merdiven altı servislere mağdur kalmamak için, güvenilir bir servis bulmak önemlidir. Garanti süresi dolan buzdolabı onarımlarınız için Gaziemir genelinde aynı gün hizmet veriyoruz.

Gaziemir İzmir Buzdolabı Teknik Servisi

İzmir sıcaklarında buzdolabı arızanızın olduğunu düşünmek bile can sıkıcı olabilir, bu nedenle buzdolabı onarımlarınızı acil olarak bir tamirci tarafından yapılması gerekir. Buzdolabı onarımları profesyonel bir usta tarafından sağlanmalıdır. Birden bire meydana gelen buzdolabı arızalarının, tespiti yapılarak hemen tamirlerinin sağlanması gerekir.

Gaziemir Buzdolabı Tamircisi ustalarımız model ve marka fark etmeksizin aynı gün Gaziemir genelinde buzdolabı tamirlerini yapmaktadır. Aynı zamanda buzdolabı gaz dolumu, buzdolabı an kart değişimi içinde servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işler ve parça değişimleri servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir. 

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA