Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konyaaltı Beko Servisi 0552 219 62 59 | Beko Teknik Servis Hizmetleri

Konyaaltı Beko Servisi 0552 219 62 59 | Beko Teknik Servis Hizmetleri

Konyaaltı Beko Beyaz Eşya Servisi

Arıza ve Servis Kaydı için;

0552 219 62 59

konyaalti-beko-beyaz-esya-servisi

konyaalti-beko-beyaz-esya-servisi

2008 yılında kurulan servisimiz, giderek daha büyük ve çok talep kâr bir müşterinin profesyonelliğine ve koşulsuz güvenine dayanan dinamik ve avangart bir beyaz eşya teknik servisidir.

Tecrübe, kalite ve yetkinlik işimizin ayırt edici özellikleridir. Şu anda Konyaaltı tamamına garanti süresi dolan Beko beyaz eşyalar için hizmet vermekteyiz.

Garanti dışı Beko beyaz eşyaları için teknik yardım hizmeti sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz her zaman dakik ve eksiksiz hizmet sunmak olmuştur, zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızalarında aynı gün hizmet almanız oldukça önem arz eder.

CIHAZLARINIZ IÇIN YENI HAYAT servisimiz sayesinde oldukça mümkün. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca konyaaltı vestel servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Beko Teknik Servisi

Arıza ve Servis Kaydı için;

0552 219 62 59

konyaalti-beko-teknik-servisi

konyaalti-beko-teknik-servisi

Beko buzdolabınız çalışmayı mı durdurdu? Beko çamaşır makinesi sizi terk ve garanti süresi doldu? Panik yapmayın, Konyaaltı Beko Teknik Servisimiz, Beko beyaz eşya cihazlarınızı hayata döndürmek için tamamen hizmetinizdedir .

Sektördeki yıllar boyu tecrübesi sayesinde, şirket, özel şahıslardan herhangi bir otel veya restoran işletmesine kadar çok çeşitli ihtiyaçlara sahip çok çeşitli bir müşteriye hitap eden geniş bir tamir, onarım yelpazesi gerçekleştirebilmektedir. Beko beyaz eşyaların tamir sektöründeki yıllık deneyim ve yetkin ve kalifiye personelin varlığı, müşterilere verimli ve güvenilir müdahaleleri garanti eder.

Ayrıca kepez bosch servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Beko Buzdolabı Servisi

Arıza ve Servis Kaydı için;

0552 219 62 59

Konyaaltı Beko Buzdolabı Servis Merkezi

Orijinal yedek parçalarla Beko buzdolabı onarımları.
Konyaaltı Beko Buzdolabı Servisimiz büyük bir profesyonellik ile ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir, müşterilere orijinal aksesuar ve yedek parça sağlanır.

Müdahaleler için uygulanan oranlar maksimum şeffaflığı garanti eder. Evin ve günlük ev yaşamının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için Konyaaltı ve bölgesine rekabetçi fiyatlarla güvenilir ve doğru çok markalı Beko buzdolabı onarımları sağlıyoruz. Bunun bir sonucu olarak, Beko markalı buzdolabı onarımlarında lider olduk.

Konyaaltı genelinde Beko buzdolabı arızalarında 7/24 hizmet vermekteyiz. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca konyaaltı buzdolabı servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA