Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bursa Lg Servisi 0224 250 16 06 – Aynı Gün Hizmet

Bursa Lg Servisi 0224 250 16 06 – Aynı Gün Hizmet

Bursa Lg Teknik Servisi

0224 250 16 06

Beyaz eşyaların hayatımızdaki önemi oldukça fazladır. Yeri gelir gün içerisinde günlük işlerimizi kolaylaştırır, yeri geldiği zaman ise ürünlerin korunmasında en büyük yardımcımız olur. Lg markası ile kullanılan beyaz eşyalar da oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Fakat bir gün uyandığınızda veya gün içerisinde lg beyaz eşyalarınızın birisinde arıza meydana geldiğini çalışmadığını görebilirsiniz.

Lg beyaz eşya arızalarınızda ilk yapmanız gereken şey mutlaka bir beyaz eşya teknik servis ustasından beyaz eşya arızanız hakkında bilgi alarak servis hizmeti almalısınız. Bursa lg teknik servisimiz ise bu görevi üstlenerek aynı gün servis imkanı sağlamaktadır. Yetkili servis kalitesinde verdiğimiz hizmetler aynı zamanda 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilerek yapılır.

Bursa neresinde olursanız olun garanti süresi dolan lg beyaz eşya arızalarınız için hemen iletişime geçerek arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca bursa ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Lg Buzdolabı Servisi

0224 250 16 06

Yaz aylarında ürünlerin bozulmamasında rol oynayan buzdolabı ürünleri hayatımızın en önemli elektronik eşyalarından birisidir. Buzdolabı olmasaydı yaz kış demeden ürünlerimiz bozulabilirdi. Lg buzdolabı ürünlerinizde zaman zaman arıza meydana geldiğinde bir buzdolabı ustasından destek almalısınız.

Lg buzdolabım soğutmuyor, lg buzdolabım su akıtıyor, lg buzdolabım ses yapıyor, lg buzdolabım ısıtmıyor/soğutmuyor gibi ve daha fazla sorunlarınızda Bursa lg buzdolabı servisimiz ile iletişime geçerek arıza kaydı bırakabilirsiniz. Yetkili servis kalitesinde, diğer servislerden daha uygun ücretler ile lg buzdolabı tamir ve bakımlarınızı sağlamaktayız.

Ayrıca bursa siemens servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Lg Beyaz Eşya Tamir Servisi

0224 250 16 06

Bursa lg beyaz eşya servisimiz, alanında ve işinde ehli en iyi ustalar ile lg beyaz eşyalarınızın onarım, tamir, bakım ve orijinal parça değişimlerini sağlamaktayız.

Beyaz eşyaların genellikle garanti süreleri dolduktan sonra teknik arızalar vermeye başlayabilir, bununla beraber beyaz eşyalarınızın kullanımı sonlanabilir. Lg markası ile kullanılan beyaz eşyaların tamirleri için bursa neresinde olursanız olun aynı gün servis imkanı sağlamaktayız.

0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçerek arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Bursa lg beyaz eşya servisimiz garanti süresi dolan beyaz eşyaların onarımlarını sağlayarak kaliteli hizmetleri vermektedir. 

Ayrıca bursa arçelik servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA