Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Eryaman Arçelik Servisi – Arçelik Marka Servisi

16.11.2020
538
Eryaman Arçelik Servisi – Arçelik Marka Servisi

Hayatımızın vazgeçilmezleri olan beyaz eşyalar günümüz teknolojisinde günlük yaşantımızda büyük bir yer kaplamaktadır. Elektronik cihazların arızalanma durumunda günlük yaşantımız fazlasıyla etkilenmektedir. Arızalanan eşyalarınızda kesinlikle yetkisi olan kişilerin müdahale etmesi uygun olacaktır. Yetkisi dahilinde olmayan kişi ya da kurumların daha kötü sonuçlar çıkaracağından emin olabilirsiniz. Eryaman Arçelik servisi teknisyenleri değişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendini sürekli yenilemektedir. Arçelik marka ürünleri konusunda her detayına kadar bilgi sahibi donanımlı ve tecrübeli kişilerdir.

Sizlere elektronik Arçelik beyaz eşya konusunda arıza, bakım, onarım ve gereken tüm işlemleri Eryaman Arçelik servisi ekipleri eksiksiz olarak tamamlamaktadır. Sizlerden gelen arıza kayıtlarına en erken sürede müdahale edilmektedir.

İçindekiler

Eryaman Arçelik Servisi Hizmet Aşamaları

Arçelik ürünlerinizden herhangi birinin arızalanması üzerine Eryaman Arçelik servisi çağrı merkezi numaralarıyla irtibata geçiniz. Firmamıza ulaşan çağrınıza gezici ekiplerimiz en kısa sürede adresinize ulaşır.

⚡ Adresinize gelen ekipler arızalı ürünü inceleyerek sorunun kaynağına ulaşır. Arıza tespiti yapılır ve yapılması gereken çalışmalar müşterimize aktarılır. Bu işlemler sırasından inceleme turu da dahil tüm işlemler kayıtlara alınır ve belgelendirilir.

⚡ Tespiti yapılan arızanın onarım aşaması için sizlere detaylı bilgi aktarılır. Tüm bilgiler ışığında sizlerin onayı alındığı zaman onarım çalışmaları başlar. Yerinde arıza onarımı işlemi genellikle uygulanır. Yerinde yapılması mümkün olmayan çalışmalar için sizlerden yine onay alınarak ofisimizde çalışma yapılır.

Eryaman Arçelik Servisi

⚡ Ürünün arızası parça değişimi gerektiriyorsa yine sizin onayınız alınarak tamamen orijinal Arçelik ürün parça ve aksesuarları kullanılır. Bu sayede yaptığımız çalışma garantili orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Sonrasında oluşabilecek arıza durumunda kullanıcı kaynaklı değilse sorumluluk firmamıza aittir. Parça garanti süreleri ekiplerimiz tarafından sizlere bilgi olarak aktarılacaktır.

⚡ Arıza çalışması biten ürününüz gerekli testlerden geçirilerek sizlere kontrollü ve sağlıklı kullanılmak üzere teslim edilir. Teslim aşaması bitene kadar yine tüm işlemler hem sizlerin onayı alınarak yapılır hem de tüm çalışmalar kayıt altında tutulur. Bu sayede bir sonra ki arıza durumunda yapılan işlemlere göz atma olasılığı ve sizlerin mağdur olma durumu engellenmiş olmaktadır.

Eryaman Arçelik Servisi Firmaları

Eryaman Arçelik servisi firmaları Arçelik marka ürünleri konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Arçelik ürünlerini alırken her ürünün kullanımı ve yapısı, bakımı farklıdır. Bilinçli kullanım için ürünü alırken mağaza yetkililerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan ya da unuttuğunuz durumlarda ürünle ilgili sormak istediklerinizi Eryaman Arçelik servisi firmasının bünyesinde bulunan servis yetkililerine danışabilirsiniz.

Garantili Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik servisi firmaları garantili ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Tüm yaptığımız çalışmalar sizlerin onayı ile ve kayıt altına alınarak yapılmaktadır. Kurumsal Eryaman Arçelik servisi sizlerin mağduriyet durumlarını en kısa sürede ve kesin çözümler üreterek gidermektedir.

Kombi Bakımı

Eryaman Arçelik servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arçelik marka ürünlerinizin düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız cihazınızın ömrünü uzatır. Özellikle kombi, klima periyodik bakımları yıllık düzenli olarak yapılmalıdır.

⚡ Kombi bakımı evlerinizde ısı dengesini korumasına yardımcı olur. Verimliliğin artmasını sağlar ve doğalgaz faturalarınızı aşağıya indirerek bütçenize katkı sağlar.

⚡ Klima bakımları filtre değişimleri iç temizliğinin yapılması yine klima verimini arttırır. Ayrıca zamanında yapılan bakımlar olumsuzlukların önüne geçebilir.

⚡ Elektrik süpürgesi bakımları da önem taşır. Yeni nesil elektrik süpürgeleri veya eski süpürgelerin yıllık bakımı yapılması gerekir. elektrik süpürgelerinde bulunan hepa filtrelerinin değişmesi gerekmektedir. Ayrıca başka parça değişimleri de yapılabilir. Bu değişimlerin orijinal parça olması için Eryaman Arçelik servisi ile iletişime geçiniz. Sürekli ve aynı kullanılan parçalar zamanla yıpranır ve verimliliği düşer.

Eryaman Arçelik servisi tüm Arçelik marka klima, televizyon, buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri gibi her türlü beyaz eşyanızın bakım ve onarımını yerinde yaparak en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturur. Ayrıca yapılan bu hizmetler işçilik yedek parça garantisi kapsamına alınır. Sizlere en uygun fiyat ile hizmet veren kurumsal firmamız ayrıca kapıda elden nakit banka kartları ve eft gibi ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA