Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Ariston Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Ariston Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Ariston Tamir Servisi İzmir

Aynı Gün Garantili Hizmet

0232 262 00 33

buca-ariston-tamir-servisi-izmir

buca-ariston-tamir-servisi-izmir

Buca’da garanti dışı olan Ariston beyaz eşyaların tamiri için yetkili servis kalitesinde teknik özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda orijinal parça değişimlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Beyaz eşyaların önemi hayatımızda oldukça fazladır. Neredeyse tüm işlerimizde yardımcı olan beyaz eşyaların birisinden birisinin bozulması, farklı sesler gelmesi veya çalışmayı durdurması kullanıcılar için can sıkıcı olabilir.

Bu nedenle Ariston beyaz eşyalarınızın arızalarında nerden hemen bir tamirci bulacağım diye düşünmeden sitemizi ziyaret ederek servisimizden en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. 0232 262 00 33 çağrı merkezimizden servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Buca Ariston Tamir Servisimiz garanti süresi dolan Ariston beyaz eşyaların onarımlarını garantili olarak sağlamaktadır.

Buca Ariston Buzdolabı Servisi İzmir

buca-ariston-buzdolabi-servisi-izmir

buca-ariston-buzdolabi-servisi-izmir

İzmir sıcaklarında Ariston buzdolabınızın arıza meydana getirdiğini ve ürünlerinizin bozulduğunu düşündünüz mü? Bu durum oldukça can sıkıcı olabilir. Buzdolapları üretildikleri günden bu yana yiyeceklerin, sebzelerin, içeceklerin taptaze ve ilk gün ki gibi kalmasını sağlayan elektronik beyaz eşyalardan birisidir.

Fakat buzdolabınızın belirli bir derecede soğutmadığını düşünürsek bu durum kötüye gidebilir. Buca’da Ariston buzdolabı tamir servisi arıyor iseniz aynı gün servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Buzdolapları diğer beyaz eşyalardan farklıdır, onarımlarının hemen yapılması gerekir aksi taktir de ürünlerinizin hepsi bozulabilir ve maddi açıdan size daha fazla zarar verebilir.

Ariston Beyaz Eşya Servisi Buca

Buca neresinde olursanız olun Ariston Beyaz Eşya Servisimiz, pazar günleri de dahil sizlere aynı gün hizmet verecektir. Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi arızalarınızda hemen bizi arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Buca Ariston Servisi , kaliteli hizmetler vererek aynı zamanda servis fişi bırakır ve güvenilir hizmetleri size sağlar. Aynı zamanda Ariston beyaz eşya ana kart tamiri, parça değişimleri gibi hizmetleri vererek 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA