Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Siemens Teknik Servisi

Kurumsal Garantili Teknik Servis Hizmeti Aynı Gün İçerisinde Servis Hizmeti.

0232 262 00 33

buca-siemens-teknik-servisi

buca-siemens-teknik-servisi

Siemens beyaz eşya onarım merkezi
Buca Siemens Teknik Servisi, uzun yıllardan bu yana Siemens büyük ev aletlerinin onarımında ve orijinal yedek parça ve aksesuarlarının takılmasında, değiştirilmesinde uzmanlaşmış bir servis merkezidir.

Tüm Buca genelinin yanı sıra İzmir bölgesine hizmet veren servisimiz, Siemens buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makineleri için zamanında yardım ve onarım hizmeti sunuyor.

Yetkili değil teknik yardım merkezi olan Buca Siemens Servisi , yüksek nitelikli teknisyenlerinin profesyonelliğinden yararlanır, her türlü müşteri ihtiyacına veya acil duruma her zaman müdahale etmeye hazır, maksimum hassasiyette bir hizmet sağlar.

Buca İzmir Siemens Servisi

buca-izmir-siemens-servisi

buca-izmir-siemens-servisi

Siemens beyaz eşya tamiri
Buca İzmir Siemens Servisi, 30 yılı aşkın süredir garanti süresi dolan Siemens markalı büyük ev aletlerinin bakım ve onarımında uzmanlaşmış bir merkez olarak faaliyet göstermektedir. Orijinal yedek parçaların değişimlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vererek hizmet kalitesini her zaman arttırmaktayız.

Ayrıca servis fişi veya fatura bırakmadan hizmet vermeyen servisimiz, bu konuda hassasiyetini yıllardan bu yana korumaya devam ediyor.

Buca Merkezli Siemens Servisimiz, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi tamiri konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli teknisyenlerle ev ve acil servis hizmeti de vermektedir. Servis numaramızdan ( 0232 262 00 33 ) haftanın her günü iletişime geçebilir, usta talebinde bulunabilirsiniz.

Buca Siemens Servis Noktası

Siemens beyaz eşyaların tamiri konusunda yardım hizmeti, aynı gün hizmet verdiğimiz için her zaman ön plana çıkıyor. Personel, büyük ev aletlerinin (buzdolapları, derin dondurucular, kurutucular, bulaşık makineleri) onarımı için evde müdahale eder. Aynı şekilde, sanayi tipi cihazların arızalarını da en kısa sürede onarmaktadır.

Deneyim ve güncelleme, titiz ve etkili Siemens ev aletleri konusunda yardım hizmetlerine izin verir. Ustalarımız yerinde onarım hizmetlerini kırmadan, dökmeden içten bir profesyonellik ile sağlamaktadır. Buca Siemens Servis Noktası, garanti süresi dolan Siemens beyaz eşyaların bakım, onarım, tamir, orijinal parça değişim konularında uzmanlaşmış beyaz eşya ustaları ile hizmet vermektedir.

Verdiğimiz Hizmetler;

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA