Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servisi İzmir Konak 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

Beko Servisi İzmir Konak 0232 262 00 33 – Uzman Servis Ustaları

Beko Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak

Uzman ve deneyimli teknik kadromuz ile arızalara müdahale edip kesin çözüme kavuşturuyoruz.

0232 262 00 33

beko-beyaz-esya-servisi-izmir-konak

beko-beyaz-esya-servisi-izmir-konak

Beko beyaz eşya arızaları için teknik servis hizmetiyiz. Beko beyaz eşya cihazınız garanti kapsamında olmadığı durumlarda aynı gün hizmet vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bir telefon ve hizmetinizdeyiz. Uzmanlarımız sorunları teşhis etmek, arızalı Beko beyaz eşya cihazlarınızı onarmak ve gerekirse arızalı parçaları hemen değiştirmek için eğitilmiştir. İzmir Konak Beko Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya aletleri tamirciniz!

Beko markasıyla olan bağlantı, personelin yedek parçaları zamanında temin etmesinin temelidir. İster çamaşır makinelerinin ve bulaşık makinelerinin basit contaları, isterse ana kart değişimleri olsun, orijinal parça değişimi yaparak 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız.

Konak Beko Teknik Servisi

konak-beko-teknik-servisi

konak-beko-teknik-servisi

Beko beyaz eşya onarımlarında lider teknik servis
Uzman ve güncel teknisyenlerden oluşan bir ekip sayesinde, maksimum verimlilikle ve hızlı bir şekilde beyaz eşya onarımlarını garanti ederek son derece profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.
Arızaların (anormallikler – hatalar) veya çeşitli arızaların çözümü için zamanında ve etkili bir şekilde müdahale edebiliyoruz. Arızalı cihazlarınıza bakım yapıyor, ona yeni bir hayat veriyoruz.

Konak üzerinde 30 yıldır sektörde yılların verdiği tecrübeden yararlanın ve en kısa sürede Beko beyaz eşya arızalarınızın önüne geçin. Garanti süresi dolan Beko beyaz eşya onarımlarını yetkili servis kalitesinde, teknik servis olarak sağlamaktayız. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi Konak

Konak merkezli servisimiz, Beko beyaz eşya ürünlerini onarma yetkisine sahip olmakla birlikte, diğer markalı ürünlerin yardımı için de müdahale edebiliyor. Konak’taki cihaz onarım merkezi, kişiselleştirilmiş ve kaliteli teknik desteği garanti eder.

Müşteriyi, Beko beyaz eşyaların cihazın onarımında uzman personel – endüstri haberleriyle sürekli güncellenen – takip eder. Personel, herhangi bir sorunu çözmek için acil servis sağlar. Her onarım, kalifiye uzmanlar tarafından ve en iyi markaların orijinal yedek parçaları ile yapıldığından güvenli ve dayanıklıdır.

Beko markalı garanti süresi sona eren beyaz eşya tamirlerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır. Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi Konak, kaliteye ve uygun ücrete odaklı hizmetler vermektedir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA