Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi 0232 262 00 33 – 7/24 Teknik Destek

İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi 0232 262 00 33 – 7/24 Teknik Destek

Karşıyaka Arçelik Teknik Servisi

ARÇELİK SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

0232 262 00 33

karsiyaka-arcelik-teknik-servisi

karsiyaka-arcelik-teknik-servisi

İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi size ve ev aletlerinize yardımcı olmak için kurulmuş bir servistir, bu yüzden cesurca bizi seçmenizi tavsiye ediyoruz “Çünkü bizi zaten tanıyorsunuz”

Servisimizin ekibi, muhtemelen evinizi veya tanıdıklarınızın evini ziyaret etmiş ve yetkin yardımlarını sağlamış kanıtlanmış, kalifiye teknisyenlerden oluşur.
Bizimle beklentilerinizi tam olarak karşılayan kaliteli hizmetler ve Arçelik beyaz eşya onarımlarını bulabilirsiniz.

Karşıyaka Arçelik Teknik Servisi, Arçelik beyaz eşya tamiri teknik servisi olup, İzmir ve Karşıyaka çevresindeki mevcut ve gelecekteki müşterilerine, müşterinin evindeki her türlü cihazın hızlı, kaliteli ve profesyonel onarımını sunmaktadır. Garantisi biten Arçelik beyaz eşya onarımlarında servisimize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Arçelik Tamir Servisi

izmir-karsiyaka-arcelik-tamir-servisi

izmir-karsiyaka-arcelik-tamir-servisi

Müşterilerimize hızlı ve zamanında hizmet verebilmek için en çok kullanılan yedek parçaların sürekli tedarikini sağlıyoruz. 20 yılı aşkın tecrübemiz, profesyonellik, hızlı eylem ve iyi yönetim, Arçelik beyaz eşya onarımları için bir servise liderlik eden Karşıyaka Arçelik Tamir Servisimizi belirler.

Karşıyaka Arçelik Servisi Adresimiz ortak bir yerde olup aynı gün Karşıyaka tamamında hizmet vermektedir. İzmir Karşıyaka Arçelik Servisi ustalarımız alanında ve işinde en iyi ehli ustalardır. Kaliteli hizmetler ve ev aletlerinizin hasar görmesine son derece hızlı tepki verme süresi sayesinde hızlı bir şekilde gelişiyoruz. İzmir Karşıyaka Arçelik yetkili servisi değil teknik servis olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

En Yakın Karşıyaka Arçelik Servisi

Beyaz eşya / beyaz eşya tamir ve servisi konusunda 20 yılı aşkın tecrübemizle, baştan sona eksiksiz bir hizmet garantisi verebilmekteyiz. Tam eğitimli personelimiz, Arçelik ev aletlerinde ortaya çıkabilecek çok çeşitli sorunları çözebilecek beceri, bilgi ve deneyime sahiptir. Cihazlarınızı iyi çalışır durumda tutmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle yardım çağrınıza her zaman hızlı ve verimli bir şekilde yanıt veriyoruz.

En Yakın Karşıyaka Arçelik Servisi ustalarımız parça değişimlerinde 1 yıl garanti vererek servis fişi bırakmadan adresinizden ayrılmaz. 0232 262 00 33 numarasından servisimize ulaşabilir, servis kaydı bırakabilir ve usta çağırabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

Bayraklı Samsung Servisi

Narlıdere Çamaşır Makinesi Tamircisi

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA