Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Karşıyaka Beyaz Eşya Teknik Servisi

Çağrı merkezimizden ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.

0232 262 00 33

karsiyaka-beyaz-esya-teknik-servisi

karsiyaka-beyaz-esya-teknik-servisi

Tarafımızdan bildirilen servis merkezleri, tüm markaların ev aletlerinin onarımını yapmaktadır. Hizmet geneldir ve herhangi bir üreticiye bağlı değildir.

Doğrudan Karşıyaka evlerinde, her marka beyaz eşya onarımlarını sağlıyoruz. Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi, alanında ve işinde en ehli beyaz eşya ustaları ile yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Kalifiye tamircilerle Karşıyaka’da acil servis hizmeti veriyoruz, adresinize geldiğimiz ilk gün beyaz eşya arızalarınızda olan sorunları çözüyoruz.

Yalnızca orijinal yedek parça kullanıyoruz, servis fişi mutlaka almayı unutmayınız. Ayrıca yaptığımız işlerde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi sağlıyoruz. Beyaz eşyaların arıza durumlarında etkili servis hizmetlerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Beyaz Eşya Tamir Servisi

karsiyaka-beyaz-esya-tamir-servisi

karsiyaka-beyaz-esya-tamir-servisi

Az veya mevsimsel olarak kullanılan büyük tüm ev aletleri hala ekonomik bir gider oluşturmaktadır. Hal böyle olunca da bakımlarının gerektiği gibi yapılması, gerektiğinde revizyonların yapılması, hasarlı ise onarımlarının yapılması gerekir.

Ancak, bir kırılma veya cihazı bloke eden bir arıza gibi bariz bir hasar olduğunda, yine de teknik bir değerlendirme yapılmalı ve gerçekten tamir edilmeye değip değmeyeceği anlaşılmalıdır.

Karşıyaka’da bulunan Karşıyaka Beyaz Eşya Tamir Servisi, 25 yılı aşkın süredir ekipman, son teknoloji aletler ve profesyonel teknisyenler kullanarak her türlü ev aletinin yardım ve onarımında uzmanlaşmış bir servistir. Garanti dışı olan her marka ve model beyaz eşya onarımlarında aynı gün hizmet veriyoruz.

En Yakın Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların onarımı, ev ortamında ve ötesinde bulunan herhangi bir cihaz üzerinde gerçekleştirilir, örneğin, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, dondurucular için yardım sağlıyoruz. Ayrıca ev aletlerinin tasarım ve yapımında yer alan her marka için orijinal yedek parça değişimi ile de ilgileniyoruz. Size en yakın Karşıyaka beyaz eşya servisimiz, işinde oldukça profesyoneldir.

Size sunabileceğimiz tüm hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak veya kalifiye teknisyenlerimizden birinden anında destek talep etmek için bizimle iletişime geçin. 0232 262 00 33 numarasından servisimize ulaşabilir, servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Karşıyaka Profilo Servisi

Gaziemir Beyaz Eşya Tamircisi

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA