Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bornova Samsung Servisi 0232 262 00 33 | Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Bornova Samsung Servisi 0232 262 00 33 | Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Bornova Samsung Beyaz Eşya Servisi

Bornova Samsung Beyaz Eşya Arızalarında;

0232 262 00 33

bornova-samsung-beyaz -esya-servisi

bornova-samsung-beyaz -esya-servisi

Bornova Samsung Beyaz Eşya Servis Merkezi mükemmel bir kalite / fiyat oranı ile uygun fiyatlarla teklifler kaliteli, verimli teknik yardım ve dakik hizmetleri.

Uzman bir teknisyen, Samsung beyaz eşyanızın onarımını doğrudan evinizde yapacaktır. Teknisyenlerimiz, piyasadaki tüm yeni cihazlar hakkında düzenli olarak güncellenir ve herhangi bir arızayı onarabilir.

Çağrıyı aldıktan hemen sonra kısa bir sürede Samsung beyaz eşyalarınızın çalışmasını sağlayarak doğrudan evinize müdahale ediyoruz. Müdahalelerin koordinasyonu, beyaz eşya teknisyenlerimizden birinin mevcudiyetine bağlıdır. Çoğu Samsung beyqaz eşya onarımı, aramayı takip eden gün içinde çözülür ve kapatılır.

Bornova Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak yaygın geniş ağımız sayesinde, size hızlı ve zamanında beyaz eşya yardım hizmeti sunabiliriz. Onarımlar yalnızca beyaz eşyalarınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlayan orijinal yedek parçalar ile sağlanmaktadır.

Ayrıca bornova beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova Samsung Buzdolabı Tamir Servisi

Bornova Samsung Beyaz Eşya Arızalarında;

0232 262 00 33

bornova-samsung-buzdolabi-tamir-servisi

bornova-samsung-buzdolabi-tamir-servisi

Samsung buzdolabı tamiri
7/24 Samsung buzdolabı yardımı
Bornova Samsung Buzdolabı Tamir ve Yardım Merkezi ile buzdolaplarını onarın. 12 ay garanti kapsamında onarım, pazartesiden pazara kadar 7/24 anında müdahale.

Uzman soğutma buzdolabı tamircileri olarak cihazı kontrol etmek ve sorun tespit ederek, gerekli yedek parça ve müdahale fiyatları uygun fiyatlar eşliğinde sağlayacaktır.

Kaliteli, hızlı ve ekonomik bir onarım yapmanız gerekiyorsa, yardımımız ideal çözümdür. Cihazın yapım standartlarına uygun olarak Samsung buzdolabı onarım müdahalesini sağlayan sadece %100 orijinal yedek parçalar kullanıyoruz .

Talep üzerine, maksimum performans ve cihazın daha uzun kullanım ömrü sağlamak için buzdolaplarının kontrol ve bakımı için onarım sonrası hizmet sunuyoruz.

Ayrıca bosch servis antalya konyaaltı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bornova Samsung Teknik Servisi

Bornova Samsung Beyaz Eşya Arızalarında;

0232 262 00 33

Onarımın avantajları
Uygun bakım ve yardım ile Samsung beyaz eşya aletleri, belirli arızalar göstermeden uzun süre dayanabilir.

Cihazları onarmak, genellikle yeni bir cihazla değiştirmekten daha ucuz bir çözümdür. Küçük bir onarımla normal şekilde çalışmaya devam edebilirler. Tamir etmek de yeni bir cihaz satın almaktan daha çevreci bir seçimdir. Aslında, bertaraf edilecek özel atıkların azaltılmasını sağlar.

Tüm onarımlar orijinal yedek parçalarla yapılır ve değiştirilen parçalarda 1 yıl garantilidir. Uzman teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi gerçekleştirmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken onarım maliyetini tahmin eder. Garanti süresi dolan Samsung beyaz eşya arızalarında Bornova servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bornova samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA