Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bursa Beyaz Eşya Servisi 0224 250 16 06 Yetkili Servis Kalitesinde

25.04.2021
479
Bursa Beyaz Eşya Servisi 0224 250 16 06 Yetkili Servis Kalitesinde

İçindekiler

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servisi

0224 254 70 71

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya teknik servis merkezi olarak beyaz eşyalarınız da gerçekleştirilecek her türlü işlemi yerinde, hızlı ve büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Çamaşır makinesi E11 Hata Kodu makinenin motorunda bir problem olduğu anlamına gelir. Çamaşır makinem çok gürültülü çalışıyor ise rezistans yerinden çıkıp, tambura sürtüyor olabilir. Bulaşık makinelerinizin onarım-bakım ve montaj işini en deneyimli ve ileri teknoloji altyapısı ile en kısa sürede siz müşterilerimize çözüm sunmakta gurur duyar. Bulaşık Makinesi dükkanımız siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti odaklı bir tamir deneyimi vermektedir. Orijinal yedek parça temini, uzman teknik servis kadrosu ve uygun fiyat garantisi ile yıllardır ‘de hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su akıtıyor sa taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.

Sorununuzu personellerimizle anında belirleyerek hızlı çözüm yolları sunuyor, sizleri herhangi bir sorunla karşı karşıya asla bırakmıyoruz.

kendimizi sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktayız. Beyaz eşya cihazlarımız oldukça kullanışlı cihazlardır. klima bakım ve onarım işlemleriniz için son model araçlar kullanılmaktadır. Özellikle sık sık kızartma yapıyorsanız aspiratörünüz ya da davlumbazınızda kısa sürede yağ ve kir kalıntıları oluşur. Vestel Servisi olarak dilediğiniz gün ve dilediğiniz saat sizlere hizmet vermek için hazırda beklemekteyiz. Fırın çalışmıyorsa; sigortanızı kontrol ediniz. Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz. Beyaz eşya konusunda uzman, bilgili ve güler yüzlü ekibimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

TSE belgeli hizmet noktalarımızla birlikte 7/24 yöntem servis hizmeti ile işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Pürüzsüz işleyiş ve yüksek performans için merkezimizi arayın. Bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden arayabilir ve çok daha kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz. Kalifiye ve profesyonel teknik servis elemanlarımız zamanında ve doğru müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir. Bursa Beyaz Eşya teknik servis, cihazın servis alanına götürülmesi gereken durumlarda nakliye hizmeti de servis elemanları tarafından yapılmaktadır. İşinin ehli buzdolabı tamircisi ustalarımız ile buzdolaplarınızın tamiri en kısa sürede yapılabilmektedir. Kombi tamiri esnasında çalışanlarımıza sorulan sorulardan bir tanesi de antifriz kullanımıdır. Temizleme açısından elektrikli ocaklar daha kolay temizlenir. Bakım ve tamirat hizmetlerimizin hepsi tecrübeli ustalar tarafından yerinde ve en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Amatör müdahalelerden uzak durulması sayesinde her açıdan en iyi sonuçları alabilme olanağı mümkündür.

Beyaz eşyalar evde yaygın olarak bulunan çok çeşitli büyük ev aletlerini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri yaygın beyaz eşya aletleridir.

Bir ev sahibi olarak, beyaz eşya cihazlarınızın sorunsuz çalışmasına güvenirsiniz, böylece en az kesinti ile hayatınızı atlatabilirsiniz. Ne yazık ki, hiçbir şey sonsuza kadar sürmez, her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda arıza meydana getirebilir.

Beyaz eşya arızalarının neden meydana geldiğini anlamak için ise mutlaka bir beyaz eşya ustasından destek almanız gerekir.

Bursa beyaz eşya servisi yetkili servis kalitesinde her marka ve model beyaz eşya arızalarının onarımlarını sağlamaktadır. Bursa’nın neredeyse her yerinde servis ağımız vardır ve 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ayrıca bursa lg servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Buzdolabı Tamircisi

0224 254 70 71

Bursa Buzdolabı Tamircisi

Bursa Buzdolabı Tamircisi

Buzdolapları her alanda kullanılan ve oldukça önem arz eden cihazlardandır. Buzdolapları olmasaydı bir evde oldukça zorluk çekebilirdik. Özellikle yaz aylarında bir buzdolabının bozulması oldukça can sıkıcı olabilir.

Bursa Buzdolabı Tamircisi ana kart fiyatları her ürün için farklılık gösterdiğinden, servisimizi aramanızı ve bilgi almanızı öneriyoruz. Tüm buzdolabı markaları için arıza kodlarına rastlarsınız. buzdolabı motor değişim fiyatları gene olarak 500-900 tl arasında değiştirilir. En iyi beyaz eşya servisi olarak koşulsuz hizmet vermekteyiz. Buzdolabı Servisi olarak tüm ilçelerine hizmet veren teknik servis olarak sizlere beyaz eşyalar da her türlü hizmeti sağlarken en hızlı teknik Servis olarak buzdolapların da en çok karşılaştığımız sorunların dan biri de gazının bitmesidir.

Buzdolabı elektronik kartının arızalı olup olmadığını anlamak için kontrol teşhisi yapmaktayız.

Uygun fiyat garantili beyaz eşya servisi yedek parça konusunda da en ucuz fiyat avantajı verir. Bursa Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı motoru kompresör çalışmıyor ise buz çözme devresi çalışıyor olabilir. Vermiş olduğumuz beyaz eşya servisi hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Doğru arıza tespiti ve kesin çözüm istiyorsanız beyaz eşya servisimizi arayın gelelim. Buzdolabı motor koku yapıyorsa servis desteği alma ve bakım yapma zamanı gelmiş demektir. endüstriyel buzdolabı tamircimiz aynı gün servis imkanı sunar.

Bulaşık makinesi arızası olduğunda bulaşık makinesine daha fazla zarar vermeden acil servis çağırmanız gereklidir. Beyaz eşya dışında Soğuk Hava Depoları, Market Reyonları, Kasap Reyonları ve Sütlük Reyonlarına tamir bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Şu ana kadar en zorlu ve karmaşık ürün arızalarını bile kısa sürede garantili tamir eden altus servis iyiservis olma yolunda ilerler.

Bursa sıcaklarında bir buzdolabı arızanız meydana geldiğinde mutlaka bir buzdolabı tamir servisinden destek almanız gerekir. Bursa buzdolabı arıza tamir servisimiz buzdolabı tamir ve onarımlarında oldukça ehli hizmetler vermektedir.

Bursa Buzdolabı Tamircisi Bursa buzdolabı gaz dolumu ücretleri, bursa buzdolabı gaz dolumu ne kadar, bursa buzdolabı servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 0224 250 16 06 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bursa ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

0224 254 70 71

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi Bulaşık makinesi deterjan dağıtıcısı zamanla tekrarlanan kullanımlarda hasar görebilir. Bulaşık makinesi yıkama işlemini tamamlandıktan hemen sonra, kapağın açılması ya da yanlış program seçimi makinenizin kurutma yapmamasına neden olabilir. Bulaşık makinesi rezistans sağlamlık kontrolü, uzun yıllar kullanım için önemli bir tedbirdir. Bulaşık makinesi hata kodlarının yalnızca bulaşık makinenizin dijital bir ekranı olması durumunda görüntülendiğini unutmayın. Bulaşık makinesi rezistansı aldığı akım ile suyun kısa süre içerisinde yüksek sıcaklık değerlerine çıkmasını sağlar. bulaşık makinesi kart tamiri firmamız elektronik cihazlar için bakım, onarım kart tamiri ve teknik servis hizmetini vermektedir. Bulaşık makinesi su şebekesi ve gider hortumu güvenli bir biçimde sabitlenmiş ve hasarsız durumda olmalıdır. Ahşap kesme tahtalarını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz ama ahşabın parçalara ayrılmaması için bu tür ürünlerin elde yıkanmasını tavsiye etmekteyiz.

Bulaşık makinesi çalışırken gıcırdama veya uğultu sesi duymanız endişe etmenizi gerektirecek bir durum değildir, makineniz suyu kanalizasyona verirken gıcırdama veya uğultu yapabilir. Ülkemiz genelinde beyaz eşya pazarının en önemli eşyalarından birisini oluşturan Bulaşık Makineleridir.

Bulaşık Makinesi Su Giriş Ventili Ne İşe Yarar? Su giriş ventilinin görevi bulaşık makinelerinde su kontrolünü sağlamaktır. Bursa Bulaşık Makinesi Servisi bulaşık makinesindeki gürültü sorunu iç aksamda oluşan bir parçalanma nedeniyle oluşabilir. Rezistanstan elektrik akımı geçtikçe tel ısınır, bu elementler tipik olarak bulaşık makinesinde yıkanır. Bulaşık makineniz size ekranda A-5 arıza uyarısını verdiğinde ana kartında bir problem olduğunu belirtmektedir. Bulaşık makinenizde yıkama işleminden sonra biriken kirli suyun atılmasını sağlayan bir tahliye hortumu bulunur. Bulaşık makinesi sensör arızasında akıllara birçok ihtimal gelmektedir. Bulaşık Makinesi Su Giriş Vanası: Bulaşık Makinesinde sisteme su girişini sağlayan vana ( ventil ) parçasıdır. Özellikle bulaşık makinesi üreticileri, ürünlerine yönelik talimatlarda, su kaynağındaki basınç 1 MPa’nın üzerindeyse, bulaşık makinesinin kurulması için tavsiyelerde bulunur.

Bulaşık makineleri su ile çalışan cihazlar olduğundan su ile ilgili oluşan problemlerde tamamen kendini kapatabilir. Bulaşık makinesinin pompa motorundaki arıza için teknik servisimizi arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Bulaşık makineleri tabletinin eritmemesinin sebeplerinden bir tanesi bulaşık makinenizin fıskiyelerinin içinin tıkalı olması olabilmektedir.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi Bulaşık makinesi tamir işlemlerinin tekrar ederek sizleri huzursuz etmemesi için en ince detayına kadar makinenizi kontrol ederek sizlere teslimatını sağlamaktayız. Valf kir ile tıkanmışsa ve açılmıyorsa, sorun düzenli mekanik temizlik ile çözülecektir. Bulaşık makinesinde kullandığınız deterjanda parlatıcı katkısı varsa, 3 konumuna alabilirsiniz. E10, bulaşık makinesinin kurutma sisteminde bir hata olduğu anlamına gelir. Arıza kaydı oluşturduğunuz taktirde ekiplerimiz sizinle temasa geçecek ve her türlü sorununuzun ortadan kaldırılması için çabalayacaklardır. Bulaşık makinenize yeterli su gelip gelmediğini kontrol etmek için, herhangi bir musluğu açarak su akışını kontrol edin. Ventiller bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda kullanılan beyaz eşyalarınızın şebeke suyunu almalarını sağlayan parçalardır. Beyaz eşyalar en çok ihtiyaç duyulan anlarda birden bozulabilir.

Ayrıca bursa siemens servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri

0224 254 70 71

Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri

Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri

Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri olarak merkez ve tüm ilçelerde çamaşır makinenizin bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Çamaşır makinesinin kazan kapasitesinin çok üzerinde çamaşır yüklemenize bağlı olarak aşırı sallanması bilyaların dağılmasında doğrudan etkilidir. Çamaşır makinenizin arkasında yer alan su giriş hortumundan su akıyorsa hortum gevşemiş olabilir. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Çamaşır makinasının tamburu( kazanı) dönmüyor ise öncelikle makinenizin kapağının tam kapalı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Çamaşır makineleri evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşya cihazları arasın da yer almaktadır. çamaşır makinelerinin bakımları periyodik olarak yapılması gereklidir. Orijinal yedek parça kullanımı ile makinenin eski haline dönecek performansını yakalaması için alanında uzman ustalarımız sizlere hizmet sunmaktadır.

Çamaşır makinesinin normal programını yerine getirebilmesi amacı ile güvenlik kapsamında kapağının iyice kapanması gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesi zamanla arıza yapabilir o arızalar arasında en maliyetli olarak görünen çamaşır makinesi elektronik kart arızası gelmektedir.

Çamaşır makinesinin termostatı arızalı olduğu takdirde cihaz ısıtma yapmaz. Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri Çamaşır makinesinde meydana gelen arızanın boyutu fiyatı etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Çamaşır makinesi ısıtma yapmadığı için temiz yıkamaz. çamaşır makinenizde problem varsa sorunlar çeşitli şekillerde kendisini gösterecektir. Ev kadınlarının en büyük kurtarıcısı olan çamaşır makineleri bozulduğu takdirde ev işlerinde büyük aksamalar yaşanır. Çamaşır makinesinin ana kart arızalı olduğu takdirde cihaz ısıtma yapmaz. Sizlerden gelen çağrılarda adresinize en yakındaki servis ekibimiz hemen yönlendirilmekte olup dileyen müşterilerimize randevulu servis hizmetleri verilmektedir. çamaşır makinası E17 hatası kelimenin tam anlamıyla tankın su temini yetersizliği ve bunun sonucunda yıkamanın başlayamaması anlamına gelmektedir. markalı çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında e10 hatası ile karşılaşılmasının birden fazla nedeni olabilir.

Elbiselerimizin temiz düzenli yıkanmış olması güzel kokuyor olması bizlerin hayat kalitesinin yüksek olduğunun göstergesidir.

Makine altından su kaçırıyor ise kapı körüklü contası delinmiş olabilir. ilinde çamaşır makinası servis hizmeti veren kuruluşumuzun tek amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektir. Çamaşır makinesinin pompa motoru arızalı olduğu zaman çamaşır makinesi sesli çalışır. Çamaşır makinesinin hem performans hem de verimlilik açısından mutlaka orijinal yedek parçaların kalitesine ihtiyacı bulunur. Bursa Çamaşır Makinesi Tamiri hizmeti; makinenizin eski performansına dönmesine ve arızasının giderilmesine odaklanmaktadır. Kırık bir amortisör veya damper çamaşır makinesinin çalışmasını etkiler. Kireçli şebeke suları yüksek veya düşük voltaj yanlış kullanım, zamanında yapılmayan bakımlar çamaşır makinesi arızalarına sebep olabilir. Çamaşır makinesi kurutma işlemini yapmıyorsa bölgesinde bulunan firmamıza ulaşınız. Filtre temizliği için ilk olarak makinenizin fişini çekin ve su akma ihtimaline karşı filtrenin olduğu yere bez koyun.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA