Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Hotpoint Servis 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Narlıdere Hotpoint Servis 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Narlıdere Hotpoint Servis İzmir

Hotpoint Beyaz Eşya Onarımlarında;

0232 262 00 33

narlidere-hotpoint-servis-izmir

narlidere-hotpoint-servis-izmir

Çamaşır makineniz veya bulaşık makineniz mi bozuldu? Buzdolabı sızdırıyor mu? Dondurucunuz bozuk mu veya çalışmıyor mu? Bu gibi durumlarda panik yapmayın ve rastgele ustalar arayın. Firmamız yardımınıza koşacaktır. Bizi arayın, aynı gün içinde bir Hotpoint beyaz eşya tamircisi size gelecek ve onu çalışır duruma getirecektir.

Ev aletlerinin arızalanma nedenleri çok çeşitli olabilir, yanlış kullanım ve genel aşınma ve yıpranmadan fabrika kusurlarına kadar. Durumu düzeltmeye yönelik bağımsız girişimler, özellikle modern beyaz eşyaların onarımı konusunda deneyiminiz yoksa, sorunu yalnızca ağırlaştırabilir. Narlıdere genelinde Hotpoint beyaz eşyaların onarımları ve parça değişimleri için arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Narlıdere Hotpoint Tamir Servisi

narlidere-hotpoint-tamir-servisi

narlidere-hotpoint-tamir-servisi

Hotpoint beyaz eşyaların onarımı ile ilgili tüm soruların profesyonellere emanet edilmesini öneririz. Bu size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayacaktır. Narlıdere Hotpoint Servisinin onlarca müşterisi, fiyatlarımızın ortalama piyasa fiyatlarından daha düşük olduğuna ikna oldu.

Bir çalışan sizin için uygun bir zamanda gelecek ve servise büyük eşyaları kendiniz taşımanız gerekmeyecek. Arızanın özünü tanımladıktan sonra, çalışma modundan çıkmanın gerçek nedenlerini belirleyecek ve sorunlara çözümler önerecek bir uzmanın gelmesini bekleyin. Çoğu zaman, bu, bir ev aletinin arızalı ve profesyonel beceriler olmadan doğru şekilde değiştirilemeyen bir parçasının değiştirilmesidir.

Hotpoint beyaz eşya tamirlerinde veya parça değişimlerinde 1 yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Narlıdere Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

“Narlıdere Hotpoint Beyaz Eşya Servisi” Hotpoint beyaz eşyaların onarımı için arıza kaydı bırakarak, ustanın evinizdeki bozuk bir çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, dondurucu gibi ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde tamir edeceğinden emin olabilirsiniz!

Ayrıca beyaz eşya tamir servisi kapsamında Hotpoint beyaz eşya arıza tespit ve tamiri yetkili servis kalitesinde verilmektedir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Garanti süresi dolan Hotpoint beyaz eşyaların onarımlarında uzmanız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA