Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konak Hotpoint Servis 0232 262 00 33 | Servis Telefon Numarası

Konak Hotpoint Servis 0232 262 00 33 | Servis Telefon Numarası

Konak Hotpoint Beyaz Eşya Arıza Servisi

Hotpoint Servisi Ustalarımız Konak Genelinde 7/24 Hizmet Vermektedir.

0232 262 00 33

konak-hotpoint-beyaz-esya-ariza-servisi

konak-hotpoint-beyaz-esya-ariza-servisi

Hotpoint markası ile kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı-dondurucu gibi beyaz eşyalar 2 katı kadar arttı. Beyaz eşya tamiri için daha az ödeyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Bir cihaz hala iyi performans gösteriyorsa, onu tekrar satın almak yerine onarabilirsiniz. Bir çamaşır makinesini tamir etmenin maliyeti, yeni bir makine satın almaktan çok daha düşüktür. Diğer cihazlarda da durum aynıdır.

Konak Hotpoint Beyaz Eşya Arıza Servisimiz, garanti süresi dolan Hotpoint beyaz eşyaların onarımlarını Konak genelinde aynı gün sağlamaktadır. Aynı zamanda parça değişimlerinde orijinal parça değişimi yaparak  12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca konak profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Hotpoint Buzdolabı Servisi

Hotpoint Servisi Ustalarımız Konak Genelinde 7/24 Hizmet Vermektedir.

0232 262 00 33

konak-hotpoint-buzdolabi-servisi

konak-hotpoint-buzdolabi-servisi

Bir buzdolabını etkileyen arızaların çoğu (termostat, elektronik kart, dondurucu conta, gaz veya su kaçağı, soğuk arızası) bakım eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Arıza giderme işlemi, cihaz tamircisinin ilk ziyaretinden itibaren başarılı olur.

Arıza kısa bir süre önce meydana geldi ve buzdolabınızla ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Böyle bir cihazın onarımını üstlenmek her zaman kolay değildir. Bu nedenle Konak Hotpoint Buzdolabı Servisi, buzdolabı onarım hizmetini bireyler için yarattı. Tamircilerimiz sayesinde çoğu Hotpoint buzdolabı arızası kolay, hızlı ve ucuz sorun giderme ile çözülür.

0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca konak lg servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Hotpoint Teknik Servisi

Hotpoint Servisi Ustalarımız Konak Genelinde 7/24 Hizmet Vermektedir.

0232 262 00 33

Bir beyaz eşya arızanız meydana geldiğinde ne yapmalısınız? Bu durumda yapmanız gereken tek şey beyaz eşya teknik servisinden destek almak olacaktır. Konak gemeline bakan bir Hotpoint teknik servisi arıyor iseniz aradığınız yer tamda burası olabilir. Konak Hotpoint Teknik Servisi, garanti süresi dolan Hotpoint beyaz eşyaların tamir ve orijinal yedek parça değişimlerini sağlamaktadır.

Beyaz eşya arızalarının onarımları hemen yapılması gerekir, oldukça gerekli olan ev aletleri kullanıcıların vazgeçilmezi haline geldiği için teknik servis bularak, tamir ettirmek isterler. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca konak hotpoint beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA