Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konak Profilo Servisi 0232 262 00 33 | Teknik Servis Hizmeti

Konak Profilo Servisi 0232 262 00 33 | Teknik Servis Hizmeti

Konak Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşyaların Tamir-Bakım ve Orijinal Parça Değişimlerinde %100 Garanti

0232 262 00 33

konak-profilo-beyaz-esya-servisi

konak-profilo-beyaz-esya-servisi

Konak Profilo Beyaz Eşya Servisi olarak, Profilo markalı çamaşır makineniz, kurutma makineniz, buzdolabınız, derin dondurucunuz, bulaşık makineniz veya endüstriyel buzdolabınız ile ilgili yaşayabileceğiniz zorlukları hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Bu günlerde, beyaz eşya cihazlarından biri bozulduğunda, ilk çözümlerden biri yenilerini almak ve daha sık yapılan ikinci yol, hasarlı cihazların onarımını görmezden gelmek ya da yenisini alana kadar beklemektir.

Fakat yeni bir cihaz almak yerine kaliteli bir teknik servisten destek almak daha iyi olabilir. Garanti süresi dolan Profilo marka beyaz eşyalarınızın arıza ve parça değişimleri için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca konak ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Beyaz Eşyaların Tamir-Bakım ve Orijinal Parça Değişimlerinde %100 Garanti

0232 262 00 33

konak-profilo-buzdolabi-servisi

konak-profilo-buzdolabi-servisi

Konak’daki Profilo buzdolabı onarım hizmetleri, beyaz eşya onarımları alanındaki uzman hizmetlerimiz arasındadır. Buzdolabı-dondurucu evin olmazsa olmazlarından biri olduğu için buzdolabının arızalanması ev sakinleri için önemli bir sorundur. Bu nedenle Konak bütün bölgelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Evde yiyecek saklamada buzdolaplarının ve derin dondurucuların önemi göz önüne alındığında, buzdolapları ve derin dondurucuların kullanılması esastır. Buzdolabı arızası birçok soruna neden olabilir. Gıdaların bozulması vb. gibi sorunların meydana gelmemesi için Profilo markası ile kullandığınız buzdolaplarının onarımı hemen sağlanması gerekir. Aynı zamanda servisimiz buzdolabı gaz dolumu gibi hizmetleri de sağlamaktadır.

Ayrıca konak siemens servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Profilo Teknik Servisi

Profilo Beyaz Eşyaların Tamir-Bakım ve Orijinal Parça Değişimlerinde %100 Garanti

0232 262 00 33

Konak’da uzmanlaşmış Profilo beyaz eşya onarım hizmetlerine erişim, evlerinde beyaz eşya arızası yaşayan kişilerin endişelerinden biridir. Bu makalenin devamında hizmetlerimiz hakkında eksiksiz bir açıklama yapmaktayız.

Ev aletlerinizden biri bozulduğunda ne yaparsınız? Hemen yeni satın alınan bir cihazla değiştiriyor musunuz? Yeni bir cihaz satın almanın avantajı, daha fazla özelliğe sahip yeni bir model cihaz satın alabilmenizdir. Ancak bunun dezavantajı, elektrikli ev aletleri satın almanın şaşırtıcı maliyetidir.

Bir beyaz eşya onarımı yaptırmak daha az maliyetli olabilir, bu nedenle onarımlarının yapılması gerekir. Konak Profilo Teknik Servisimiz, garanti süresi dolan beyaz eşyaların onarımlarını en kısa sürede sağlamaktadır.

Ayrıca konak profilo servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA