Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Yıldırım Arçelik Servisi 0224 250 16 06 – Çağrı Merkezi

Yıldırım Arçelik Servisi 0224 250 16 06 – Çağrı Merkezi

Yıldırım Arçelik Teknik Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Arçelik Teknik Servisi

Yıldırım Arçelik Teknik Servisi

Yıldırım Arçelik Beyaz Eşya Servisimiz haftanın 7 günü boyunca sizlere kaliteli ve sıkıntısız sorunsuz bir şekilde hizmet vererek Arçelik beyaz eşya tamir hizmetlerini sizlere sunuyor garantisi biten Arçelik beyaz eşya arızalarında sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet imkanını sunuyor.

Ustalarımız deneyimli ve kendilerini beyaz eşya tamir işlemleri konusunda oldukça fazla geliştirmiş yetkin ve etkin kişilerden oluşmaktadır. Ustalarımız alanlarında Yıldırım genelinde Arçelik beyaz eşya tamir hizmeti sunarak deneyim ve ün kazanmış kişilerdir Yıldırım genelinde hizmet veren ustalarımız sizlere kaliteli hizmetleri aynı gün veriyor.

Zaman zaman meydana gelen Arçelik beyaz eşya arızaları can sıkıcı olabilir bu nedenle hemen size en yakın beyaz eşya ustasından destek almalısınız. Yıldırım neresinde olursanız Arçelik garanti süresi dolan beyaz eşya arızalarında çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca yıldırım samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Yıldırım

0224 250 16 06

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Yıldırım

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Yıldırım

Arçelik çamaşır makinesi tamir ustalarımız bu noktaya son derece dikkatle yaklaşır ve müşteriye cihazın yaşını, markasını, meydana gelen hasarın türünü ve Arçelik çamaşır makinesinin tahmini onarım maliyetini dikkate alarak ortalama bir tamir sürecinden ve aynı zamanda da cihaz onarımı hakkında bilgi vererek sizlere yardımcı olacaktır.

Evlerimizin ihtiyacı olan çamaşır makineleri her evde kullanılmaktadır. Yıllar boyu ise Arçelik markası ile kullanılan çamaşır makineleri zaman zaman arıza meydana getirebiliyor. Bu nedenle bir çamaşır makinesi tamir ustasından destek almanız gerekebilir. Yıldırım Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hafta sonları dahil garanti süresi dolan Arçelik çamaşır makinelerinin onarımlarını Yıldırım genelinde sağlamaktadır.

Ayrıca yıldırım beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Arçelik Servis

0224 250 16 06

Arçelik beyaz eşya ürünleriniz özellikle garantileri süreleri bittiği zamanlarda aşınma, yıpranma veya teknik hatalardan dolayı arıza meydana getirebilir. Arçelik markası her ne kadar kaliteli olsa da arıza meydana getirdiği zaman bir beyaz eşya servisi tarafından arıza tespiti ve onarımı yapılması gerekir.

Yıldırım Arçelik beyaz eşya servisi ustalarımız garanti süresi dolan Arçelik beyaz eşya arızalarında aynı gün en iyi hizmetleri vermektedir. Yetkili servis kalitesinde verdiğimiz hizmetler ve parça değişimlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Ayrıca bursa yıldırım arçelik servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA