Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Arçelik Teknik Servisi 0232 262 00 33 – Arızada Aynı Gün Servis

Gaziemir Arçelik Teknik Servisi 0232 262 00 33 – Arızada Aynı Gün Servis

Gaziemir Arçelik Arıza Servisi

Arçelik Beyaz Eşyaların Teknik Servis Hizmetleri İçin;

0232 262 00 33

gaziemir-arcelik-ariza-servisi

gaziemir-arcelik-ariza-servisi

Arçelik beyaz eşyalarınızın onarıma ihtiyacı olduğunda ve acilen teknik bir servis merkezine ihtiyacınız olduğunda, Gaziemir Arçelik Servisimiz ile iletişime geçin ve beyaz eşyanızın profesyonellere ulaştığından emin olun. 20 yılı aşkın süredir ev aletleri ve elektronik cihazların bakım ve onarımında uzmanlaştık.

Müşterilerden gelen her çağrı özenle değerlendirilir. Servis merkezinin çalışanları, beyaz eşyanızı ön olarak inceler ve arızanın karmaşıklığını değerlendirir, ardından onarımın zamanlamasını doğru bir şekilde belirtebilirler. Büyük ev aletlerinin onarımı genellikle aynı gün içinde yerinde yapılır. Garanti süresi biten Arçelik beyaz eşya onarımlarınız için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Gaziemir Arçelik Servisi

acil-gaziemir-arcelik-servisi

acil-gaziemir-arcelik-servisi

Acil bir onarım gerekiyorsa çağrının alındığı gün müşterinin evinde tamir işlemi gerçekleştirilir. Beyaz eşya onarımının fiyatı, acili yetine bağlı değildir. Başvuruyu aldıktan sonra, ustalarımız en uygun zamanı kabul edecek ve ev aletlerinizin yaklaşık onarım maliyetini açıklayacaktır. İşin tam maliyeti, yalnızca arıza tespiti sırasında doğrudan usta tarafından belirlenebilir.

Arçelik ev aletlerini onarmak için güvenilir yardımcınız. Servis departmanına internet veya telefon yoluyla ulaşılabilir. Uzmanlarımız, garanti hizmetinin bitiminden sonra nitelikli teknik destek sağlayacaktır. Onarım için çevrimiçi veya 7/24 telefonla arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arçelik beyaz eşyalar uzun ömürlü olsa da arıza meydana getirmesiyle beraber, parça değişimleri de gerekebilir. Servisimiz parça değişimlerinde ve yapılan işlemlere 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Gaziemir İzmir Arçelik Servisi

Arçelik servisi Gaziemir genelinde mevcuttur ve sizin için uygun olan herhangi bir zamanda bir Arçelik uzmanı aranabilir. Servis hizmeti hem büyük ev aletlerinin onarımını sunar, çamaşır makineleri ve kurutucular, bulaşık makineleri, buzdolapları ve derin dondurucular.

Birden bire meydana gelen Arçelik beyaz eşyaların arızaları can sıkıcı olabilir. Buzdolabınızın soğutmayı kesmesi, çamaşır makinenizin su almaması, bulaşık makinenizin ses yapması veya daha fazlası…

Bu gibi sorunların yanı sıra herhangi bir arıza meydana geldiğinde kaliteli bir servisten destek almalısınız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA