Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beyaz Eşya Servisi – Beyaz Eşya Servisi Teknisyenleri

13.11.2020
604
Beyaz Eşya Servisi – Beyaz Eşya Servisi Teknisyenleri

Beyaz eşyalar evlerinizde bulunan hayatı kolaylaştıran elektronik cihazlardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, fırın ve elektrik süpürgesi temel beyaz eşyalardır. Süper 5’ li olarak düğün paketi indirimleriyle mağazalarda satışı en fazla olan ürünlerdir. Kullanımı bu kadar fazla ve yaygın olduğu için beyaz eşya servisi birimleri yardımcı ekip olarak görev alırlar. Beyaz eşya servisi beyaz eşyalar ile ilgili tüm işlemleri profesyonelce yapan ekibin tamamı olarak adlandırılır.

Beyaz Eşya Servisi Teknisyenleri

Beyaz eşya teknisyenleri alanında eğitim görmüş uzman kişilerdir. Ürün arızası, ürün kurulumu, ürün parça tedariği, ürün onarımı gibi tüm işlemleri beyaz eşya teknisyenleri yapmaktadır. Teknisyen eğitimleri lise dönemlerinde ve sonrasında devam eden öğrenciler üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun öğrenciler daha sonra staj döneminde fabrikalarda ya da farklı birimlerde eğitim alarak beyaz eşya servisi alanında yetiştirilirler.

Gerekli eğitimlerin hepsi tamamlandıktan sonra yeterlilik belgelerine sahip olarak saha eğitimlerine çıkarlar. Gerekli olan tüm eğitimler bittikten sonra öğrenci tamamen ürün servisi için hazır konuma gelir ve evlere servis hizmeti vermeye başlayabilir. Beyaz eşya servisi firmaları personel kadrosunu seçerken tüm bu aşamaları göz önünde bulundurur ve kişinin iş eğilimine göre seçme yapar.

Beyaz Eşya Teknisyenleri

Beyaz Eşya Servisi Nedir?

Beyaz eşya servisi geçmişten günümüze hayatımızın her alanında yer alan ve hayat kolaylaştıran elektronik cihazlarımızın bir nevi çalışma belgesi görevi görmektedir. Evinizde bozulan ya da arızalanan ürünlerin nasıl yapılacağı sorusunu sormaya başladığınız anda akla ilk gelen ürün marka servisinden yardım almaktır.

Tabi genel olarak akla ilk olarak bu gelir. Ancak hala bunu düşünmeyen ve kendi başına tamirat yapmayı düşünen bireylerde mevcuttur.

Beyaz eşya servisi ürünü aldığınız andan itibaren ürün ömrü bitinceye kadar hizmet sunmaya devam eder. Ürünlerin genel olarak iki yıl garantileri vardır. Peki garanti bittikten sonra ne olacak? Garantisi biten ürünlerinizi bozulma durumunda yine ürünün markasına bakan beyaz eşya servisi hizmetini kullanmaya devam etmelisiniz.

Kurumsal beyaz eşya servisi firmaları ürününüz hangi marka olursa olsun danıştığınız her konuda size en uygun yönlendirmeleri yapacakladır. Kurumsal beyaz eşya destek birimleri  tarafından bu konularda destek talebinde bulunabilirsiniz.

Zaman geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran, aynı şekilde kendisini de yenileyen firmalar her zaman ve daimi tercihiniz olmalı. Bilmediğiniz ya da sizleri ürünler hakkında geniş bilgi sunmayan sadece ürün onarımı ile ilgilenen firmalar sizler için olumsuzluk yaratabilir. Ayrıca firmanın referans değerleri de iyi bir şekilde analiz edilmelidir. Evinizde ankastre fırın, mutfak aletleri, büyük beyaz eşyalar ya da herhangi elektronik cihazlarınız hangi marka olursa olsun tüm ürünler ayrı ayrı yöntemlerle tamiri bakımı yapılmalıdır. Firmanın bu ayrım konusundaki çalışmalarını incelemelisiniz.

Beyaz Eşya Servisi Nasıl Çalışır?

Yoğun iş temposu ve günlük hayatınızda zaten oldukça fazla yoruluyorsunuz. Neden hayatınızda bu kadar yorucu şey varken bir de beyaz eşyalarınız canınızı sıksın. Beyaz eşya servisi ile artık bu gibi problemleriniz son bulacak ve işinize konsantre olabileceksiniz. 7/24 sizlere verdiği hizmet garantisi ile çağrı merkezleri müşteri memnuniyeti esası ile çalışır. Beyaz eşyalarınızın kurulumu dahil olmak üzere her türlü bakım, onarım, parça değişimi gibi teknik destek servisleri mevcuttur.

Elektronik cihazların tamiri sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Özellikle elektrikli cihazlar olduğu için elektrik kazaları yaşama olasılığı çok fazladır. Bu nedenle bilmeyen kişilerin tamir işine girişmesi çok tehlikelidir. Bu gibi sorunlar ile uğraşmak yerine beyaz eşya servisi firmalarını arayarak destek talep edebilirsiniz. En iyi kadrolar ile beraber bulunduğunuz adrese gelerek beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımını yaparak sizlere destek olabilir. Yapmanız gereken tek şey 7/24 destek hattından firmalara servis randevusu yazdırmaktır.

Beyaz eşya servisi hizmetleri geniş kapsamlı tüm marka ürünlere hitap edebilme kapasitesine sahiptir. Kurulum, tamir, parça tedariği, bozulma, arızalanma gibi elektronik cihaz problemlerini çözmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, beyaz eşya servisi hizmeti vermekte olan firmalar, uzman personelleri ile yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve düzenli olarak eğitimlere katılmaktadır. Ayrıca kurumsal firmalardan aldığınız hizmetler garantili ve kesin olarak sunulan hizmetlerdir. Kaliteli hizmet almak için kurumsal beyaz eşya servisi firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA