Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servis Buca İzmir 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Beko Servis Buca İzmir 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Buca Beko Servisi İzmir

Beko Beyaz Eşya Onarımlarınızda 7/24 Hizmet.

0232 262 00 33

buca-beko-servisi-izmir

buca-beko-servisi-izmir

Beko beyaz eşyalarınızdan birinin bozulduğunu görmek için iyi bir zaman değil. Cihazlarımız günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi veya derin dondurucu, bu cihazlardan biri olmadan ne kadar süre gidebiliriz?

Beyaz eşyalarda bir arıza veya kırılma fark ettiğinizde, yetkili bir tamir teknisyenini çağırmanız önemlidir.. tabii ki cihazı elinizde tutmak istiyorsanız. Tüm arama motoru sonuçları arasında buzdolabı, çamaşır makinesi veya kurutma makinesi tamiri için doğru seçimi nasıl yaparsınız? Dürüst olmayan bir tamirciyle uğraşmadığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

Bir beyaz eşya servisinden hizmet almak istiyorsanız bu servisin, teknik servis olup olmadığını mutlaka sormalısınız, aynı zamanda tamir ve hizmet sonrası servis fişi almalısınız. Buca Beko Servisimiz, yetkili servis kalitesinde servis hizmetlerini size sağlayacaktır.

Buca Beko Teknik Servisi

buca-beko-teknik-servisi

buca-beko-teknik-servisi

Küçük çocuklu bir aile veya restoran veya gündüz bakım servisi gibi bir işletme için çamaşır makinesi veya buzdolabı tamiri acil olacaktır. Beko servisi beyaz eşya tamircilerimiz acil servis hizmeti sunar. Ayrıca daha az acil vakalar için ertesi gün müdahale edebiliyorlar. Yerinde servis hizmetlerimiz siz ne zaman isterseniz o zaman size hizmet vermektedir. Beyaz eşya onarımlarında kullanıcıların müdahalesi daha büyük arızalara sebep olabilir. Bu nedenle bir beyaz eşya servisinden destek almak önem arz eder.

Buca’da hizmet veren Beko Teknik Servisimiz garanti süresi dolan Beko beyaz eşyaların onarımlarını uzman ustalar ile sağlamaktadır.

Buca Beko Tamir Servisi İzmir

Tamircilerimizin her gün yaptığı en yaygın onarımlar şunlardır:
Hiç çalışmayan, ses çıkaran, boşaltmayan veya kurumayan bulaşık makinesi;

Gürültülü buzdolabı, içinde nem var veya çalışmıyor;
Çalışmayı durduran, sızdıran, kapağı bloke eden, boşalmayan veya dönmeyen yıkayıcı;
Çalışmayan veya ısınmayan kurutucu.

Bir Beko beyaz eşyayı tamir etme fiyatı nedir?
Tamiri yapılacak cihaz ne olursa olsun (kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya dondurucu), servis çağırma ücretini ustalarımız belirlemektedir. Buca Beko Tamir Servisimizi arayarak kayır bırakabilir, detaylı ücret bilgisi alabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA