Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – Arıza Tespit Tamir

Narlıdere Buzdolabı Tamircisi 0232 262 00 33 – Arıza Tespit Tamir

Narlıdere İzmir Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Onarımlarında Etkili ve Garantili Çözümler İçin;

0232 262 00 33

narlidere-izmir-buzdolabi-servisi

narlidere-izmir-buzdolabi-servisi

Bir buzdolabı bozulduğunda, bu günlük kullanım beyaz eşyalarının ev işlerini daha iyi yaşamamız için ne kadar yararlı olduğunu anlıyoruz. Buzdolapları veya dondurucuların rutinimizin bir parçası ama çalıştıklarında ne kadar vazgeçilmez olduklarını anlamıyoruz.

Tüm makineler gibi ev aletleri de aşınmaya ve yıpranmaya tabidir ve bugün tüketim toplumunda atıp değiştirme eğilimi vardır. Bu günlerde herkes bunu karşılayamıyor ve sonra doğru müdahale ile yüzleşelim, paradan ve zamandan tasarruf edersiniz.

Narlıdere Buzdolabı Tamircisi, uzun yıllardır her markanın buzdolabı onarımı ile ilgilenmekte ve sizi yeni bir ürün maliyetinden kurtarmaktadır. En farklı buzdolabı sorunlarını bile nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. Garanti süresi sona eren marka ve model fark etmeksizin buzdolabı onarım, parça değişim ve buzdolabı gaz dolumu işlemleri için Narlıdere geneline bakan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere Acil Buzdolabı Servisi

narlidere-acil-buzdolabi-servisi

narlidere-acil-buzdolabi-servisi

Çağrıdan sonra bir kaç saat içinde doğrudan evinize buzdolabı yardımı
Buzdolaplarının onarımında uzmanlaşmış kalifiye personelden doğrudan Narlıdere ‘ki müşterilerimizin evinde yararlanıyoruz. Buzdolabı tamiri sektöründe 25 yıla yakın faaliyette edindiğimiz tecrübe ve profesyonellik, bizi sektörümüzün en iyileri arasında önermektedir.

Narlıdere Buzdolabı Servisi, beyaz eşya ve buzdolabı tamiri sektöründe edindiği tutku ve deneyimden doğdu.

Yüksek nitelikli ve uzmanlaşmış acil buzdolabı tamir hizmetleri sunuyoruz. Piyasadaki tüm markaların cihazlarını onarabiliyor ve ileride oluşabilecek sorunları önlemenize yardımcı oluyoruz.

Narlıdere Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı tamiri alanındaki tecrübemiz, arızaya anında çözüm bulmamızı sağlayarak her marka ve modelde size kısa sürede müdahale garantisi vermektedir.

Ayrıca aktif garanti olmadan buzdolabı yardımı ile ilgileniyoruz ve hem ev hem de iş ortamlarında kullanılan buzdolabınızı onarmak için hazırız.

Buzdolabınız çok eski olsa bile teknisyenlerimiz, buzdolabının onarımına devam edip etmemeniz veya yeni bir tane satın almanız gerekip gerekmediğini sizinle birlikte değerlendirmek için en ekonomik ve profesyonel çözüm konusunda size tavsiyede bulunabileceklerdir. Narlıdere Buzdolabı Teknik Servisi garanti süresi olmayan her marka ve model buzdolabı tamirlerinde 7/24 hizmet vermektedir. Yetkili servis kalitesinde verdiğimiz hizmetler 12 aylık parça ve işçilik garantisine tabiidir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA