Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Arçelik Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Arçelik Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Arçelik Teknik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Cihazınızı Hızlı Bir Şekilde Onarımını Gerçekleştiriyoruz 1 yıl Garanti Veriyoruz

0232 262 00 33

buca-arçelik-teknik-servisi

buca-arçelik-teknik-servisi

Buca Arçelik Teknik Servisi, Buca’daki cihaz yardım hizmetidir. Sektördeki 10 yılı aşkın deneyim, Buca’da bulunan en iyi teknisyenleri seçmemize olanak sağladı.

Arçelik beyaz eşya tamir teknisyenlerimiz Arçelik beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu yardımı ile eve servis hizmeti vermektedir. Tamircilerimiz uzmanlığı ve onlarca yıllık deneyimi, nezaketi, cihazdaki arızanın hızlı onarımını ve istek üzerine 24 saat içinde müdahaleyi garanti eder.

Servisimiz hafta sonları da dahil hizmet vermektedir. Arçelik marka beyaz eşyalarınızı onarırız. Ayrıca yetkili servis kalitesinde hizmet vererek 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Buca Arçelik Servisi İzmir

buca-arcelik-servisi-izmir

buca-arcelik-servisi-izmir

Arçelik beyaz eşyalarınız ile alakalı herhangi bir şüpheniz varsa veya desteğe ihtiyacınız varsa, Arçelik Müşteri Hizmetleri, Arçelik beyaz eşya cihazınızın çalıştırılması veya bakımı ile ilgili sorunlarda size yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Orijinal yedek parçalar ile Arçelik beyaz eşya onarımlarını yaparak, eskisinden daha iyi hale getiriyoruz.

Buca merkezli ve İzmir bölgesinde faaliyet gösteren Arçelik büyük ev aletleri için bir teknik yardım merkezidir. Servisimizin uzmanları, her türlü Arçelik beyaz eşya onarım ve bakımını yapmak için hazır olup, acil durumlarda eve müdahale olasılığını da garanti etmektedir. Daha fazla bilgi edinmek ve yardım talep etmek için 0232 262 00 33 numaralı telefondan iletişime geçmekten çekinmeyin.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Buca’daki Arçelik servis merkezinde, Arçelik beyaz eşya cihazlarının bakım ve onarımı konusunda uzmanlardan teknik destek almak mümkündür. Çamaşır makinelerinden buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden, derin donduruculara kadar, merkezin teknisyenleri her türlü cihaz üzerinde çalışabilir, maksimum verimlilik ve müdahale hızını garanti eder.

Buca merkezli servisimiz, müşterilerine, aksi takdirde işi tamamlamak için gerekli olan uzun beklemeler olmadan zamanında onarımların gerçekleştirilmesine olanak tanıyan iyi stoklanmış bir depo sunar.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi, garanti süresi dolan Arçelik beyaz eşya arızalarında 7/24 hizmet vermektedir. Buca neresinde olursanız olun bir telefon kadar uzağınızdayız.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA