Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Servis İzmir Gaziemir 0232 262 00 33 – Resmi Faturalı Servis

Beko Servis İzmir Gaziemir 0232 262 00 33 – Resmi Faturalı Servis

Gaziemir Beko Servis

“0232 262 00 33” nolu numaradan dilediğiniz anda çağrı merkezimize ulaşabilir cihazınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

gaziemir-beko-servis

gaziemir-beko-servis

Ev aletleri yardım ve onarım hizmeti, yıllardır tüm teknik sorunları çözen sektör uzmanları tarafından yürütülmektedir. Tüm onarımlar, kaliteli yedek parçalar kullanılarak mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir.

Teknisyenler sorunu değerlendirmek için evde inceleme yapar. Onarıma devam etmeden önce, müşteri tarafından onaylanması gereken bir fiyat teklifi yapacaklardır.
Tüm müdahalelerde paranızın karşılığını en iyi şekilde sunuyoruz.

Teknisyenlerimiz, Arçelik beyaz eşya cihazlarının onarımında son derece kalifiyedir.
Her müdahaleden sonra cihazın doğru çalışıp çalışmadığını ve cihazınızın tam olarak eski haline getirilip getirilmediğini kontrol ederler. Arçelik markası kaliteli bir marka olsa da garantileri sona erdikten sonra arıza meydana getirebilir, bununla beraber bir servis arayışında olduğunuz esnada zaman kaybetmeden Gaziemir Beko Servisimizi arayın.

Gaziemir İzmir Beko Teknik Servisi

gaziemir-izmir-beko-teknik-servisi

gaziemir-izmir-beko-teknik-servisi

24 saat içinde uzman teknisyenler ile Arçelik marka beyaz eşya cihaz onarımları. Garantili Hizmet. Hızlı randevu. Bölgedeki yaygın mevcudiyet sayesinde hızlı ve dakik yardım.

Fiyatlarımız düşük ve ekonomiktir. Profesyonelliği ve hızı garanti ederek müşterilerimizin ekonomik ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımızı biliyoruz. Sadece yeni, orijinal ve garantili yedek parçalar kullanıyoruz.

Uzman teknisyenlerimiz, piyasaya sürülen tüm yeni cihazlar konusunda sürekli olarak eğitilmektedir. Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızalarının sonucunda can sıkıcı durumlar yaşanabilir, gerekli olan beyaz eşyalar kullanım dışı olduğunda bir teknik servisten destek almak gerekir. Gaziemir Beko Teknik Servisi, yetkili servis kalitesinde aynı gün hizmet vermektedir.

İzmir Gaziemir Beko Servisi

Arçelik beyaz eşyaların onarımında onlarca yıllık deneyim
Arçelik Beyaz eşya tamiri alanında edindiğimiz tecrübe ile müşteri beklentilerini karşılayan, uzun ömürlü sonuçlar ve yüksek performans ile hizmet sunabileceğimize inancımız tamdır.

Kadromuz, bir cihaz yardım hizmeti sağlayabilecek ve en üst düzeyde profesyonelliği garanti edebilecek uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Cihaz onarımları ve bakımı hakkında daha fazla bilgi için veya personelimizden fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçin.

Yalnızca garanti kapsamı dışında kalan cihazlarda onarım yapıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Narlıdere Arçelik Servisi

Buca Buzdolabı Servisi

Karşıyaka Çiğli Beyaz Eşya Servisi

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA