Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Yıldırım Hotpoint Servis 0224 250 16 06 | Teknik Servis

Yıldırım Hotpoint Servis 0224 250 16 06 | Teknik Servis

Yıldırım Hotpoint Teknik Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Hotpoint Teknik Servisi

Yıldırım Hotpoint Teknik Servisi

Yıldırım Hotpoint Teknik Servisi, garanti süresi dolan Hotpoint markalı beyaz eşya arızalarınız da aynı gün 7/24 hizmet vermektedir. Hotpoint beyaz eşyaların kullanımı oldukça fazladır. Fakat her ne kadar kaliteli bir marka olsa da zaman zaman arızaları meydana gelebilir. Beyaz eşya arızaları ise genelde garanti süreleri bittikten ve bir kaç sene sonra başlar.

Hotpoint beyaz eşya arızanız meydana geldiğinde korsan olmayan, teknik servislerden yardım ve hizmet almanız gerekir. İlk olarak Hotpoint beyaz eşyanızın arıza tespiti yapılarak sizin isteğiniz devamında tamir veya parça değişimleri yapılmaktadır.

Yıldırım genelinde Hotpoint beyaz eşyaların tamir, bakım, onarım ve orijinal parça değişimleri için 0224 250 16 06 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yıldırım beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Yıldırım Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

Yıldırım Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

Hotpoint bulaşık makineleri elektronik cihazlardan olup zaman kazandıran ve oldukça önem verdiğimiz cihazlardan birisidir. Mutfakların vazgeçilmezi olan bulaşık makinelerinde arıza meydana geldiği zaman kullanıcılar bu duruma oldukça endişelenir.

Pek çok yaygın Hotpoint bulaşık makinesi sorunu vardır ve bunlara neyin neden olup olmadığını bilmek önemlidir ve kaliteli ustalardan destek alarak cihazlarınızın tamir işlemlerini yaptırıp bulaşıklarımızı kaldığımız yerden ter temiz yıkatmaya devam etmemiz gerek Yıldırım Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisimiz bu husus da sizlere her zaman destek olacak.

Yıldırım neresinde olursanız Hotpoint bulaşık makinesi tamirleri için işinde ehli ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca yıldırım ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Yıldırım Hotpoint Servisi Bursa

0224 250 16 06

Her elektronik cihazlarda meydana gelen arızalar maalesef Hotpoint beyaz eşyal

arda da meydana geliyor. Tamir yapılması gereken Hotpoint beyaz eşyaların onarımlarını ise mutlaka işinde ehli bir beyaz eşya ustasının yapması gerekir. Beyaz eşya arızaları farklı nedenlerden dolayı meydana gelebilir, teknik hatalar, kullanıcı hataları veya parça çürümeleri nedeni ile meydana gelen arızaların sonucunda Hotpoint beyaz eşya ürünleriniz çalışmayı durdurabilir veya farklı hatalar verebilir.

Hotpoint yıldırım beyaz eşya servisimiz, garantisi dolan Hotpoint beyaz eşya arızalarında 7/24 hizmet vermektedir. 0224 250 16 06 çağrı merkezimizi arayarak servis ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Yıldırım mahalle, semt olarak aynı gün hizmet almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde ise 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca bursa  ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA