Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Ankara Arçelik Servisi – Garantili Ankara Arçelik Servisi Hizmeti

12.11.2020
524
Ankara Arçelik Servisi – Garantili Ankara Arçelik Servisi Hizmeti

Ankara Arçelik servisi beyaz eşya veya elektronik eşyalarınızın bakımı, onarımı, kurulumu gibi tüm gerekli servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Onarımı, bakımı ya da kurulumu yapılan her cihazın gerekli testleri yapıldıktan sonra sizlere detaylı bilgiler verilerek sizlere teslim edilir.

Ayrıca Ankara Arçelik servisi sadece bakım, onarım değil elektronik cihazlarınız için orijinal tüm yedek parçaları bünyesinde barındırmaktadır. Yedek parça ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilmeniz mümkündür. Yedek parça ürünlerimiz uygun fiyatlı ve garantili ürünlerdir. Düzenli elektrik kullanımı ve topraklama hattı tedariki ile marka ürünlerini uzun yıllar sorunsuz kullanmanız mümkündür.

İçindekiler

Ankara Arçelik Servisi Nedir?

Günümüz teknoloji çağı. Teknolojinin ilerlemesi ve ihtiyacın artmasına bağlı olarak elektronik eşya ve beyaz eşya çeşitliliği artmaktadır. Elektronik eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran ve her alanda kullandığımız elektrikli aletlerdir. Elektrik süpürgesi, küçük mutfak robotları, bulaşık makineleri gibi birçok elektronik ürünler piyasada mevcuttur ve her geçen gün yenileri türemektedir.

Arz-talep dengesine göre şirketlerin hepsi ihtiyaca cevap verebilmek adına kurulmaktadır. Evimizde birden çok bulunan elektronik eşyalar kullanıma bağlı olarak zamanla bozulur ya da arıza yapabilir. Arıza yapan elektronik ürünlerin yerine yenisini almak maliyetli bir işlemdir. Çünkü bilindiği üzere beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar maliyeti fazla olan ürünlerdir. Aldığınız ürünlerin birçoğunda en az 2 yıl garanti yapılmaktadır. 2 yıl sonrasında ise garantisi biten ürünlerinizi arıza durumunda aldığınız marka servisine bildirmelisiniz. Bu gibi tüm arıza ya da bozulma durumlarında eşyalarınızı güvenli olarak tamirini yapmaktadır.

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ankara Arçelik Servisi

Bozulan ya da arıza durumunda olan eşyalarınıza bilmeyen kişiler tarafından müdahale edilmesine izin vermeyin. Çünkü basit bozulmaları bile çok fazla büyüyen problem haline getirebilirler. Hatta artık onarılması imkansız bile olabilir. Ankara Arçelik servisi bu konuyla ilgili birçok vakaya rastlamaktadır ve bu yüzden beyaz eşya kullanıcıları bu konuda duyarlı olması konusunda uyarılır.

Ankara Arçelik Servisi Nasıl Çalışır?

Ankara Arçelik servisi Arçelik marka ürünleri konusunda eğitim almış uzman ekiple çalışmaktadır. Cihazlarınızda oluşabilen tüm arızalara yanıt verebilen sistemlerimiz mevcuttur. Personellerimiz olası tüm problemler konusunda deneyimli ve bilgi sahibi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi her gün yeniliyoruz. Alanından mezun ve saha deneyimleri kazanmış bireyler kurumumuzda görev almaktadır. Ayrıca personellerimiz güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Elektronik cihazlarınızda oluşan problemler için Ankara Arçelik servisi arayarak destek istediğiniz zaman sadece yetkili ve bilgi sahibi olan personeller sizlere yönlendirilmektedir. Staj döneminde ya da eğitim aşamasında olan çalışanlarımız yetkili değildir ve konuya müdahale edilmez.

Ankara Arçelik Servisi Ulaşım

Ankara Arçelik servisi birimlerinden hizmet almak için web sayfamızda bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak servis yazdırabilirsiniz.

✴ Servis yazdırdıktan sonra profesyonel ekiplerimiz belirtilen en kısa sürede adresinize gelir.

✴ Servis ekibimiz cihazınızı inceledikten sonra onarım ile ilgili gerekli bilgileri sizlere sunarak fiyat bilgisi verilir.

✴ Sizlerin onayı ile onarım işlemi arıza durumuna göre evinizde ya da ofisimizde yapılmaktadır.

Ankara Arçelik Servisi Hizmet Ağı

Ankara Arçelik servisi hizmet ağı tüm elektronik cihazlarınıza hitap etmektedir. Sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizle sorunsuz olarak hizmet sunmaktayız. Marka ve modele uygun ayrı ayrı tekniklerle beyaz eşya servis hizmeti sunulmaktadır. Firma bünyesinde çalışan gezici servis ekipleriyle arızalı Arçelik ürünlerinize etkin ve kalıcı çözümler sunulmaktadır. Ürün yer değişimleri, parça ihtiyaçları, arıza bakım ve onarım çalışmaları başarı oranları yüksek Ankara Arçelik servisi yöntemleri ile yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken bozulan ya da arızalanan ürünlere müdahale etmeden firmamızdan servis çağrısında bulunmaktır. Etkili bir çalışma ancak profesyonel bireyler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde ürünlerinize gereğinden fazla zarar verebilirsiniz. Bu zarar sizlere maliyet olarak geri dönüşüm sağlar.

Sizlere günün her saati hizmet verme anlayışı içerisinde olan kurumsal firmamız 7/24 hizmet veren konusunda deneyimli çözüm odaklı müşteri temsilcileri ve yeterli donanıma sahip sertifikalı teknisyenleri ile Ankara’ nın her yerine anında hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerinin memnuniyeti ile sektörde emin adımlarla ilerleyen kurumsal firmamız Ankara Arçelik servisi günümüz teknolojisine uyum sağlama adına her geçen gün kendini yenilemektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunmak ve bizlere olan güveninizin daim olması için özveriyle çalışmaktayız. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA