Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Akdere Arçelik Servisi – Akdere Arçelik Servisi Beyaz Eşya

14.11.2020
493
Akdere Arçelik Servisi – Akdere Arçelik Servisi Beyaz Eşya

Beyaz eşya denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Arçelik markası üretildiği ilk günden bugüne ürün çeşitleri olsun ürettiği makineler cihazlar olsun her geçen zaman zarfı içerisinden ürettiği ürünlere nitelik ve nicelik bakımından ayrı ayrı çok iyi özellikler getirmiştir. İnsanların sürekli artarak değişen istekleri arz talep fonksiyonları hızla ilerleme kat eden teknoloji sayesinde beyaz eşyalardan araba sektörüne makine sanayi ARGE çalışmaları da aynı oranda hız ve kalite kazanmıştır.

Dünyanın sayılı en iyi markaları arasına giren Arçelik her geçen gün ürünlerinde ki yelpazeyi ve fonksiyonlarını yenileyerek geliştirmiş bizlerin daha rahat yaşam alanları kazanmasına birçok işlerimizde büyük oranda yardımcı olan harika cihazlar üretmiştir. Akdere Arçelik servisi olarak her daim kurulduğumuz beyaz eşya hizmet sektöründe para kazanmaktan ziyade insan kazanmaya özen ve her zaman siz değerli müşterilerin haklarına ayrı iltimas göstermeyi misyonu haline getirmiştir.

İçindekiler

Akdere Arçelik Servisi Beyaz Eşya

Beyaz eşyalar arasında apayrı öneme sahip çamaşır makinesi ve buzdolabı günümüzde kullanılmayan ev olmadığından her daim kullanmaya ihtiyaç duyduğumuz önemli beyaz eşya grubundadır. Çamaşır makinesi sayesinde elde yıkama zahmetinden kurtulmuş deterjanın ellerimizi tahriş etmesinden yüksek dereceli ısıda yıkanması gereken özel giysilere elde yıkanması mümkün olmayan yüksek ısılarda yıkama kolaylığı sağlayan zamandan, enerjiden ve sudan kat kat fazlaca tasarruf ve kazanç sağlayan çamaşır makineleri hayatlarımızı kolaylaştırdığından herkes tarafından tercih edilen ve sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalar arasındadır. Aynı şekilde buzdolabı ve tüm beyaz eşyalar birçok alanda işlerimizi kolaylaştırdığından sıklıkla tercih edilen ve kullanılan eşyalar arasındadır. Akdere Arçelik servisi beyaz eşya konusunda bu hususlar dikkate alınarak kaliteli hizmet anlayışı sürdürmektedir.

Akdere Arçelik servisi tüm elektronik cihazlarına hizmet sunmakta ve her ayrıntıya önem vermektedir. Profesyonel ekip ve donanımlı ekipmanları ile Arçelik ürünlerinizde yüksek performans ve sağlıklı kullanım sağlamaktadır. Ürünlerinizin kalitesini arttırmak ve mağduriyet yaşamamanız için ürünlerin periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız.

AKDERE ARÇELİK SERVİSİ

Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik Servisi Klima Bakımı

Klimalar ilk kullanılmaya başladığından beri çoğunluk tarafından sıklıkla tercih edilen yoğun olarak kullanılan eşyalar arasında yerlerini almışlardır. Klimaların bu denli yaygınlaşmış olması teknik servis ihtiyacına sebebiyet vermiştir. Akdere Arçelik servisi klima bakımı bu ihtiyaca karşılık olarak sektörde hizmet vermektedir. Klima bakımı, montajı, yedek parça, tamiri çalışmalarını Akdere Arçelik servisi tarafından en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Akdere Arçelik Servisi Kombi Bakımı

Doğalgazın gelmesi ısınmak için harika donanıma sahip kombiler sayesinde ısınmak için artık odun kömür taşıma dökme ağır zahmetli işlerden tamamen kurtulmuş oldu. Tek tuşa dokunarak istenilen ısı sıcaklığını sunan kombiler sayesinde yaz kış yılın 365 günü istediğimiz ısıyı ve sıcak suyu bizlere zahmetsiz ve fazla para harcamaya gerek kalmadan sağlamaktadır. Kombilerin günümüzde ki kullanım alanları ev iş okullar hastaneler dükkanlar tiyatro sinema salonları kısacası tüm mekanlarda kombi ve klimalar yaygın ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Akdere Arçelik servisi kombi bakımı tamir teknik servisi olarak haftanın 7 günü aralıksız kaliteden taviz vermeden başta Arçelik olmak üzere tüm marka model garantisi geçmiş kombilerinizin bakım onarım işlemeleri yapılmaktadır. Firmamız tarafından değişen parçaya ve işçilik hizmetine Akdere Arçelik servisi tarafından belirtilen sürede garanti veriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli olduğundan tek müşteri memnuniyetsizliğini bile büyük oranda özen ve önem göstermekteyiz.

Akdere Arçelik Servisi Genel Beyaz Eşya Bakımı

Siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarınız hemen bozulmayacak şekilde düzgün bir biçimde makinenizin onarımı yapılmaktadır. Ayrıca Akdere Arçelik servisi genel beyaz eşya bakımı hizmeti de sunulmaktadır. Sizlerin başlarınızı ağrıtmayacak şekilde firmamız tarafından sorunu çözen ve arızanın nerde olduğunu tespit eden teknik bir ekip bulunuyor.

Akdere Arçelik Servisi

Akdere Arçelik servisi firmamız tarafından sağlanan yedek parça konusunda ilerleyen zamanda aynı şekilde bozulma söz konusu olduğunda servisimizden takılan yedek parçanın da gerekli garantisi sunmaya özen gösteriyoruz. Akdere Arçelik Servisi firmamızın çalışmaları genelde yerinde tamir anlayışına dayanmaktadır. Ancak sorun çok büyük olduğunda ürünleri atölyelere de götürerek tamirini gerçekleştirmek durumunda kalabiliyoruz. Ancak her durumda en iyi şekilde cihazı ve makineyi teslim diyoruz.  Akdere Arçelik Servisi firmamızı tercih etme konusunda ve size sunmuş olduğumuz servisin hakkını vererek çalıştığımızı garanti ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA