Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Antalya Hotpoint Servis 0552 219 62 59 | Acil Çağrı Merkezi

Antalya Hotpoint Servis 0552 219 62 59 | Acil Çağrı Merkezi

Antalya Hotpoint Servisleri

0552 219 62 59

antalya-hotpoint-servisleri

antalya-hotpoint-servisleri

Antalya Hotpoint Servisi olarak Antalya genelinde her ilçe ve mahallede arıza yaşamış olduğunuz bütün hotpoint beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Bizden haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde tamir onarım işlemlerini yapıyoruz.

Antalya Beyaz Eşya Ustalarımızın arızaların tamir ve arıza teşhis işlemlerinden sonra sizlerin isteğine göre yerinde veya da atölye de cihazlarınızın tamir edilmektedir.

Bütün beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve onarım işlemlerinde 1 yıla kadar garanti (işçilik + yedek parça) garantisi hizmeti sunuyoruz. Antalya Hotpoint Servisi Ustalarımızın uygun varış zamanı genel olarak değişmektedir ancak bizleri aramış olduğunuz süreden sonra kısa bir zaman içerisinde gelirler.

Ayrıca antalya beyaz eşya servisleri içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Antalya Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

0552 219 62 59

antalya-hotpoint-beyaz-esya-servisi

antalya-hotpoint-beyaz-esya-servisi

Antalya Beyaz Eşya Servisi alanında uzman beyaz eşya tamircileri ile beraber arızalı durumda olan cihazlarınızın tamir işlemlerinde kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
Cihazlarınızda herhangi bir arıza meydana gelmiş olduğu takdirde bu arızalı durumların tamir işlemlerini kendiniz yapmadan hemen bir teknik servis arayıp cihazlarınızın tamir işlemleri için usta çağırabilirsiniz.
Antalya Beyaz Eşya Tamircilerimizden hizmet almak için bizleri haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde arayabilir ve bizlere arıza kaydınızı bırakabilirsiniz.

Bizim işimiz Hotpoint markasının üretmiş oldukları beyaz eşya cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri konusunda siz değerli müşterilerimize herhangi bir mağduriyet yaşatmadan cihazlarınızın tamir işlemlerini gerçekleştirmektir. Antalya Hotpoint Servis Telefon Numarasından servisimizi arayıp sizlerde arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca antalya samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Antalya Hotpoint Teknik Servisi

0552 219 62 59

Antalya Hotpoint Teknik Servisi ustaları her zaman işlerini hakkı ile yapmakta olan kişilerden oluşmaktadır. Orijinal yedek parçaların kullanımlarını sağlayıp, nitelikli ustalar ile beyaz eşya cihazlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarınızı tamir ediyoruz.

Antalya Hotpoint Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya cihazlarınızın sizler için ne kadar kıymetli ve değerli olduğunun farkında bu cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri için de oldukça fazla mesai harcıyor.
Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarımız genel olarak Antalya ilinde oldukça fazla tercih edilmekte olan beyaz eşya cihazlarındandır. Bu beyaz eşya cihazlarımız da insan yapımı olan beyaz eşya cihazlarıdır bundan dolayı da hiç ummadığımız bir anda arıza gösterebilir.

Bu gibi durumlarda ise Antalya Hotpoint Servisini 0552 219 62 59 telefon numarasından arayıp arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca antalya beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA