Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bosch Servis İzmir Buca 0232 262 00 33 – En Yakın Hizmet Noktası

Bosch Servis İzmir Buca 0232 262 00 33 – En Yakın Hizmet Noktası

Bosch Teknik Servisi Buca

Buca Genelinde Bosch Markalı Beyaz Eşya Onarımları İçin;

0232 262 00 33

bosch-teknik-servisi-buca

bosch-teknik-servisi-buca

Bosch Teknik Servisimizde, beyaz eşyaların onarımı, aramayı takip eden gün içinde çözülür ve kapatılır. Buca genelindeki yaygın varlığımız sayesinde, size hızlı ve zamanında Bosch beyaz eşya tamir ve yardım hizmeti sunabiliriz.

Onarımlar yalnızca beyaz eşyanızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlayan orijinal yedek parçalar kullanılarak sağlanır, ayrıca 12 aylık parça be işçilik garantisi vermekteyiz.

Buca Bosch Servisimizde hemen arızaya çözüm bulmak mümkün, servisimiz 7/24 Buca genelinde hizmet vermektedir. Bosch beyaz eşyalarınız çok eski de olsa, yüksek tecrübe ve profesyonellik ile çalışan teknisyenlerimizin tüm yardımlarını hak ediyor.

Arızayı çözmek için en iyi çözüm konusunda size tavsiyede bulunabileceklerdir.

Buca Bosch Servis

buca-bosch-servis

buca-bosch-servis

Bosch beyaz eşya cihazınız bozuldu ve garantiniz sona erdi mi? Yeni bir tane almak yerine neden tamir etmeyi denemiyorsunuz?

Buca Bosch Servisini arayarak daha çevreci ve daha ekonomik bir yaklaşımı entegre ediyorsunuz.

Bir arıza durumunda bir beyaz eşyayı tamir etmenin, onu değiştirmekten daha ucuz olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bir tamirci değilseniz veya sorunun nereden geldiğini bilmiyorsanız, nereye başvuracağınızı bilmek her zaman kolay değildir ve bir uzmanı arayarak çok fazla harcama korkusu bazen ertelenebilir.

Hoş olmayan sürprizlerden kaçınmak için Bosch Servis İzmir Buca size bir Bosch beyaz eşyalarının onarımlarını 7/24 sağlamaktadır. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Buca İzmir Bosch Servisi

Beyaz eşya tamir servisi ne kadara mal olur?
Bir beyaz eşyanın onarım hizmetinin maliyeti birkaç şeyi kapsar. Her şeyden önce seyahat masrafları, aynı zamanda, cihazı tekrar çalışır duruma getirmek için değiştirilecek parçaların fiyatına eklenen işçilik. Fiyatlar ayrıca gündüz veya akşam, hafta içi, hafta sonu veya resmi tatilde bir tamirciyi aramanıza göre değişir. Onarımınızın aciliyet derecesi ve konumunuz da istenen fiyatı etkileyebilecek faktörlerdir.

Fakat Bosch beyaz eşya servisimiz, yetkili servis kalitesinde diğer servislerden daha uygun ücretler ile size onarım hizmetleri sağlamaktadır. Garanti süresi dolan Bosch beyaz eşyaların onarım ve parça değişimleri için servisimize kayıt bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA