Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Lg Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Gaziemir Lg Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Gaziemir Lg Teknik Servisi

Lg Beyaz Eşya Onarım ve Parça Değişimlerinde İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

gaziemir-lg-teknik-servisi

gaziemir-lg-teknik-servisi

Lg beyaz eşyalarınız beklenmedik bir şekilde arızalanırsa; endişelenmeyin, servisimizi arayın, ev aletleri tamircisi cihazı kesinlikle tamir edecektir. Gerekirse, eski/yıpranmış parçaları yenileriyle değiştirebiliriz. Uzun yıllara dayanan deneyim sayesinde, bugün Gaziemir bölgesinde garanti süresi dolan Lg ev aletlerinin tamiri mümkün.

Servisimizde Lg beyaz eşyanızı tamir ederken, müşteri bir servis fişi ile korunmaktadır. Onarımlarımız çoğunlukla yerinde servis hizmeti ile sağlanmaktadır. Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızalarında yetkili servis kalitesinde hizmet veren teknik servisimiz aynı zamanda 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermektedir. Gaziemir neresinde olursanız olun yılın 365 günü servis hizmetimiz mevcuttur.

İzmir Gaziemir Lg Servisi

izmir-gaziemir-lg-servisi

izmir-gaziemir-lg-servisi

2000 yılından beri 20 yılı aşkın süredir piyasada faaliyet gösteriyoruz. Gaziemir Lg Servisi , Gaziemir İzmir bölgesinde ev ve iş yerinize usta çağrısı ile ev ve endüstriyel beyaz eşyaların onarım ve bakımı için nüfusa hizmet vermektedir.

Lg beyaz eşya servisinde uzun yıllara dayanan deneyim, servisimizin ustalarının arızaları mümkün olan en kısa sürede yerinde ve doğru bir şekilde belirlemesini sağlar. Servis merkezi, eksiksiz bir dizi evsel ve endüstriyel onarımları hızlı, verimli ve uygun fiyatlarla üretir. Bizimle onarım yapın, Lg beyaz eşyalarınız size uzun yıllar hizmet edecek, hayatınızı daha iyi ve daha rahat hale getirecek. 0232 262 00 33 numarasından servisimiz iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Gaziemir Lg Tamir Servisi

Gerçekten de, beyaz eşyalar olmadan modern bir insanın hayatını hayal etmek zor, her evde bir buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin yanı sıra bir sürü başka ev aleti var. Ve bozulursa veya başarısız olursa, bu çok fazla rahatsızlık ve hayal kırıklığı getirir.

Ne de olsa çamaşırlarınızı bir leğende yıkamayacak ya da bozulmaması için “sebzelerinizi dolaba koymayacak mısınız?” Ve işte kurtarmaya geliyoruz. Sonuçta, pahalı beyaz eşyalarınızı sokaktan insanlara emanet etmek, parayı çöpe atmak gibidir.

Ve yapılan iş için bir garanti veriyoruz ve her şeyi verimli, hızlı ve profesyonelce yapacağız. Garanti süresi dolan Lg beyaz eşya onarımlarınız için Gaziemir geneline bakan servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA