Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Konak Vestel Servisi 0232 262 00 33 | Resmi Faturalı Servis

Konak Vestel Servisi 0232 262 00 33 | Resmi Faturalı Servis

Konak Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Tamirlerinde Çağrı Merkezi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

konak-vestel-beyaz-esya-servisi

konak-vestel-beyaz-esya-servisi

Çağrıyı aldıktan hemen sonra kısa bir sürede Vestel markalı beyaz eşyalarınızın çalışmasını sağlayarak doğrudan evinize müdahale ediyoruz. Müdahalelerin koordinasyonu, Vestel beyaz eşya teknisyenlerimizden birinin mevcudiyetine bağlıdır. Çoğu beyaz eşya onarımı, aramayı takip eden gün içinde çözülür ve kapatılır.

İzmir Konak bölgesinde bulunan yaygın varlığımız sayesinde , size hızlı ve zamanında Vestel beyaz eşya yardım hizmeti sunabiliriz .

Onarımlar yalnızca orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir ve Vestel beyaz eşyalarınızın işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlar. Aynı zamanda servis fişi bırakarak kalitemizi ve güvenilir bir servis olmayı ön planda tutmaktayız. Yaptığımız işlerde ve parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlamaktayız.

Ayrıca bornova buzdolabı tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Vestel Teknik Servisi Konak İzmir

Vestel Beyaz Eşya Tamirlerinde Çağrı Merkezi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

vestel-teknik-servisi-konak-izmir

vestel-teknik-servisi-konak-izmir

Uygun bakım ve yardım ile beyaz eşyalar, belirli arızalar göstermeden uzun süre dayanabilir.
Cihazları onarmak, genellikle yeni bir cihazla değiştirmekten daha ucuz bir çözümdür. Küçük bir onarımla normal şekilde çalışmaya devam edebilirler. Onarım ayrıca yeni bir cihaz satın almaktan daha çevreci bir seçimdir. Aslında , bertaraf edilecek özel atıkların azaltılmasını sağlar.

Bornova Vestel Teknik Servisimizde tüm onarımlar orijinal yedek parçalarla yapılır ve değiştirilen parçalarda 1 yıl garantilidir. Uzman teknisyenimiz, arızaya neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, müdahaleyi gerçekleştirmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken bir onarım maliyeti tahmini çıkarır. Ve her onarımdan sonra, Vestel beyaz eşyanızın düzgün çalıştığını doğrulamak için işlevselliği kontrol edilir.

Ayrıca bornova beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Konak Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Beyaz Eşya Tamirlerinde Çağrı Merkezi İrtibat Numaramız;

0232 262 00 33

Konak Vestel Buzdolabı Servisi, garanti dışı olan Vestel buzdolabı arızalarında kaliteli hizmetleri aynı gün sağlamaktadır. Zaman zaman meydana gelen buzdolabı arızaları can sıkıcı olabilir, özellikle Konak sıcaklarında buzdolabınızın bozulması an meselesi olabilir ve içerisinde bulunan ürünler bozulabilir.

Vestel buzdolabı su akıtıyor, buzlanma yapıyor, motorundan çok ses geliyor, soğutmuyor, eritiyor gibi arıza ve daha fazlasında 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca konak vestel servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA