Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Vestel Beyaz Eşya Servisi – Kurumsal Vestel Beyaz Eşya Servisi

16.11.2020
643
Vestel Beyaz Eşya Servisi – Kurumsal Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel marka 1994 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Vestel, yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki tüketicilere, tüketici elektroniği, beyaz eşya, küçük ev aletleri, dijital ürünler, mobil ürünler ve LED aydınlatma ürünlerinden oluşan geniş bir ürün ağı sunmaktadır. Kullanımın fazla ve yaygın olması Vestel beyaz eşya servisi hizmetine zemin hazırlamıştır.

Tüm ürünler arz talep dengesine göre piyasaya sürülür ve pazarlanır. Sektör oluşumları bu pazarın ihtiyaçlarını karşılama üzere firmaya dönüşmektedir. Mağazadan aldığınız ürünlerin bakımı, onarımı gibi işlemleri için yetkili olan servis firmaları kullanılır.

Vestel beyaz eşya servisi olarak müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyet gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal firmalar her zaman en güvenilir firmalardır. Kurumsal Vestel markanın gerekliliğini yerine getirmek adına kurumsal firma olmak adına çalışmalar yapılmaktadır.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Profesyonel Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel beyaz eşya servisi profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Beyaz eşya servisimiz bakım, onarım, montaj hizmeti ile servis imkanı sağlar.

Vestel ürünlerinizin bakım ve onarımını yaptırarak yaz kış 4 mevsim boyunca sağlıklı olarak kullanabilirsiniz. Belirli bir süre bakım yapılmayan ürünler zamanla deformelere uğrar ve ömrü bitmeden bozulur. Hızlı ekip performansları ile mağduriyetleriniz en kısa sürede çözümlenir.

Çağrı alan gezici ekipler en kısa sürede adresinize gelerek yerinde bakım ve onarım işlemi yapmaktadır. Her bakım ve onarımda değişmesi gereken parçaların yerine orijinal parçalar kullanılarak beyaz eşyaların verimliliği ilk günkü gibi olması sağlanır.

Vestel beyaz eşya servisi hizmet ürünleri;

✴ Buzdolabı
✴ Çamaşır makinesi
✴ Set üstü ocak
✴ Kurutma makinesi
✴ Şofben
✴ Kombi
✴ Klima
✴ Fırın
✴Ankastre
✴ Küçük elektrikli ev aletleri
Elektrik süpürgesi ve daha sayamadığımız birçok Vestel beyaz eşya ürünlerine hitap edebilen kadroya ev sahipliği yapmaktayız. Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar tespit edilerek sizden onay alınır daha sonra arıza onarılır. İhtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır. Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Vestel yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orijinal Vestel yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz. Uzman ekiplerimizle, 7/24 çağrı merkezi karşılama personellerimizle beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz. Konusunda uzman personelimiz ve ekiplerimizle Vestel beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi Firmaları

Vestel beyaz eşya servisi firmaları Vestel marka ürünlerin ihtiyacını karşılayabilen yetkili ve yeterli donanımdaki şirketlerdir. Yan sanayi ürün kullanan ve yaptığı çalışmalarda garanti vermeyen firmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Vestel beyaz eşya servisi kurumsal firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği çalışmalarında garantili ve güvenilirlik markasını kullanmasıdır.

Vestel marka ürünleri için servis seçeneğiniz kurumsal Vestel beyaz eşya servisi hizmetleri olmalıdır. Firmanın kurumsallık unvanı yapılan çalışmaların kalitesini ortaya sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilir olmak firmanın çalışma prensibidir ve değişmez bir kuraldır. Donanımlı yetkili servislerimiz ve tüm ürünlere hitap edebilen orijinal parça ürünlerimiz ile kalitede son nokta diyoruz ve hizmetimizden faydalanmak için geç kalmayın.

Vestel beyaz eşyaların hayatımızı kuşattığı yadsınamaz bir gerçektir. Fakat bunun yanı sıra Vestel beyaz eşya arızaları ve bakımları da bu gerçekler grubuna dahil olmaktadır. Özellikle de son yıllarda yoğun olarak beyaz eşya kullanımı ile birlikte bu zaruri ihtiyaç daha da fazla ortaya çıkmaktadır. Bu konuda sizlere Vestel beyaz eşya servisi olarak en iyi şekilde beyaz eşya onarım, tamirat hizmeti veriyoruz. Ankara’ nın seçkin Vestel beyaz eşya servisi firmalarından birisi olan firmamız birçok ürünün tamir servisçilik hizmetini de size sunmaktadır. Vestel beyaz eşya servisi, sizlere beyaz eşya tamirciliği konusunda en kaliteli ve hızlı hizmeti en doğru şekilde sunmaktadır. Alanında tecrübe sahibi kişilerin yaptığı bu tamiratlar, üstün hizmet anlamında Ankara ve çevresinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Vestel beyaz eşya servisi genel olarak Vestel buzdolabı tamir servisi, Vestel klima tamir servisi, Vestel çamaşır makinesi tamir servisi, Vestel bulaşık makinesi tamir servisi, hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir servis çağrısı bırakabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA