Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Siemens Servisi 0232 262 00 33 – Hızlı Güvenilir Servis

Narlıdere Siemens İzmir Servisi

Siemens kalitesiyle, güvenilir ve uzman servis hizmetlerimize 7/24 ulaşın!

0232 262 00 33

narlidere-siemens-izmir-servisi

narlidere-siemens-izmir-servisi

Bir teknisyene ihtiyaç olduğunu ne zaman ve nasıl anlarsınız? Her cihaz farklıdır, son nesil modellerde direk yapılardan uyarı almak mümkündür. Ekranda hata kodları yazanlar var ama ışıkları ya da uyarı ışıklarını açanlar da var.

Siemens beyaz eşyanızda herhangi bir anormallik varsa, yaşadığınız rahatsızlığı değerlendirmekte fayda var. Herhangi bir komut almadan açılıp kapanan veya hata veren bir beyaz eşyanız varsa, o zaman bir sorun var. Cihaz tamir orijinal fonksiyonların özgün bir restorasyon için doğrudan talep edilebilir. Ayrıca dahili bir inceleme olan bakım talebinde bulunabilir ve ardından teknisyen tarafından önerilen bir cihaz onarımı ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Narlıdere’de bulunan Siemens Servisimiz, garanti dışı olan beyaz eşyaların onarımlarını aynı gün sağlamaktadır.

İzmir Narlıdere Siemens Servisi

izmir-narlidere-siemens-servisi

izmir-narlidere-siemens-servisi

Narlıdere Siemens Servisimizde, tüm onarımlar, değiştirilen parçalar üzerinde 12 ay garantili orijinal yedek parçalar ile yapılmaktadır. Uzman teknisyenimiz, soruna neden olan arızayı değerlendirdikten sonra, onarıma geçmeden önce müşteri tarafından onaylanması gereken bir fiyat teklifi hazırlar.

Her müdahaleden sonra, düzgün çalıştığını doğrulamak için cihazınızın işlevselliğini kontrol ederiz. Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızaların sonucunda oldukça mağdur olabilirsiniz, bu nedenle size en yakın beyaz eşya servisinden destek almanız gerekir. Garanti süresi dolan Siemens beyaz eşya arızalarınız için 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Narlıdere Siemens Tamir Servisi

Elektronik ve ev aletleri hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmeyen arkadaşlarınıza, boşuna bir tavsiye alma umuduyla kaç kez danışırsınız? Bunlar sonsuzdur, ancak doğru cihaz onarımını yapmazsanız kendinize ve harcadığınız paraya zarar vereceğinizi düşünün.

ilk olarak bir teknik servis bulmak istersiniz, merdiven altı servislerden hizmet almamaya özen göstermelisiniz. Narlıdere’de bir Siemens servisi arıyor iseniz, garanti dışı tüm beyaz eşya onarım ve orijinal yedek parça değişimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0232 262 00 33 numarasından servisimizi arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA