Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Bosch Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Narlıdere Bosch Servisi 0232 262 00 33 – En Yakın Servis Noktası

Narlıdere İzmir Bosch Teknik Servisi

7/24 Acil En Yakın Beyaz Eşya Servisi 

0232 262 00 33

narlidere-izmir-bosch-teknik-servisi

narlidere-izmir-bosch-teknik-servisi

Bosch markalı çamaşır ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu tamiri Narlıdere genelinde aynı gün yapıyoruz.

Onarımı kendiniz yapmayı mı tercih edersiniz? Yoksa bir servisin tamirine mi ihtiyacınız var? Genel olarak bir beyaz eşya servisinden deste almak oldukça önemlidir. Bir beyaz eşya arızasında , arızanın ne olduğunu ancak bir usta anlayabilir ve tespit edebilir.

Cihazınızı elden çıkarmak yerine tamir ettirmeyi seçmek, aynı zamanda atık üretiminden ve yeni hammaddelerin çıkarılmasından kaçınmak anlamına gelir. Bosch beyaz eşya arızalarınızda 0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Bosch Servisi İzmir Narlıdere

bosch-servisi-izmir-narlidere

bosch-servisi-izmir-narlidere

Bosch Beyaz Eşya Servisimiz Bosch beyaz eşya ürünlerinin tamirini ve parça değişimlerini aynı gün sağlamaktadır. Buzdolabınız artık çalışmıyor mu? Çamaşır makinenizin kazanı artık dönmüyor mu? Sorunu teşhis etmek için size hızlı bir ev müdahalesi önerebilecek deneyimli bir cihaz tamircisini arayın.

Ev aletlerini ödünç vermediğimizi lütfen unutmayın. Sadece ev aletlerinin tamirine müdahale ediyoruz ve yedek parça değişimi de yapıyoruz. Bosch Servisi İzmir Narlıdere, size servislerini sunarak bir tamirci olarak uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanmanızı sağlar.

0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Garanti süresi dolan Bosch beyaz eşya tamirlerinizde garantili çözümler sağlamaktayız.

Narlıdere İzmir Bosch Servis

Bir beyaz eşya onarım teknisyeni, cihazınızın durumunu kontrol edecek ve onarımlar konusunda size tavsiyede bulunacaktır. Uzman yardım hizmetimiz, hızlı ve ekonomik bir onarım gerçekleştirmek için ideal çözümdür. Acil müdahalelerde ve hacimli cihazlarda olmazsa olmaz olan ev yardım hizmetini uzman teknisyen kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Orijinal yedek parça kullanımı, cihazın mükemmel şekilde onarılmasını, maksimum performans ve daha uzun bir kullanım ömrü sağlar. Narlıdere genelinde hafta sonları ve resmi tatillerde olmak üzere 7/24 Bosch garanti süresi sona eren beyaz eşya tamirlerinde sağlamaktayız.  Uzman bir teknisyen, cihazınızın onarımını evinizde, doğrudan evinizde yapacaktır. Teknisyenlerimiz, piyasadaki tüm yeni cihazlar hakkında sürekli olarak güncellenir ve herhangi bir arızayı çözebilir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA