Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Narlıdere Vestel Servisi 0232 262 00 33 – Resmi Faturalı Servis

Narlıdere Vestel Servisi 0232 262 00 33 – Resmi Faturalı Servis

En Yakın Narlıdere Vestel Servisi

En Yakın Uzman Ekip ve Hizmet Noktasını Yönlendirmekteyiz

0232 262 00 33

en-yakin-narlidere-vestel-servisi

en-yakin-narlidere-vestel-servisi

Vestel markası ile kullandığınız beyaz eşya cihazının tipine ve arıza tespiti edilecek arızanın niteliğine bağlı olarak onarım az ya da çok zaman alabilir. Deneyimli bir profesyonel genellikle yaygın sorunlara çok aşinadır ve çoğu başarısızlığın temel nedenini kolayca tespit edebilir. Ancak, erişimi zor olan bir cihazın taşınmasının daha uzun süreceğini ve arızanın tespit edilip onarılmasının daha uzun süreceğini unutmayın.

Zaman zaman meydana gelen beyaz eşya arızaları sonrasında mutlaka onarım hizmeti almalı, Vestel beyaz eşyalarınızın tekrar faaliyete girmesini sağlamalısınız. Narlıdere neresinde olursanız olun garanti süresi dolan Vestel marka beyaz eşya onarım ve parça değişimlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Narlıdere Vestel Servisleri

narlidere-vestel-servisleri

narlidere-vestel-servisleri

Yıllardır piyasada profesyonellik ve verimlilikle faaliyet gösteriyoruz, o kadar ki İzmir ilinde sektör için bir referans noktası haline geldik. Onarımı hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için müşterinin evine veya işyerine hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Şu anda ağırlıklı olarak Narlıdere İzmir bölgesinde faaliyet göstermekteyiz.

Neden Narlıdere Vestel Servisimizi Seçmelisiniz
Dakiklik, nezaket, ciddiyet ve hepsinden önemlisi şeffaflık gibi basit ama temel ve önemli özellikleri her zaman hedefledik. Yıllar boyunca Vestel marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi Vestel ev aletlerinin teknik desteği için her zaman uzmanlaştık ve güncellendik.

0232 262 00 33 numarasından servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Vestel Narlıdere Servisi

Size zaman ve paradan tasarruf etmeyi amaçlayan yüksek nitelikli personel sayesinde hızlı ve çeşitli müdahaleleri Vestel beyaz eşya tamir ve parça değişimlerinde sağlıyoruz. Vestel Narlıdere Servisi, garanti kapsamında olmayan bir beyaz eşya onarım hizmeti sunmaktadır.

Vestel markalı beyaz eşyalarınız için düşük maliyetli profesyonel teknik yardım ve evde bile onarım sağlamaktayız. Sadece orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Parça değişimlerinde 12 aylık parça ve işçilik garantisi sağlıyoruz, aynı zamanda servis fişi bırakıyoruz. Narlıdere genelinde bir Vestel beyaz eşya arızanız var ise hemen arayarak servisimiz ile iletişime geçin.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA