Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bayraklı Vestel Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Bayraklı Vestel Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Bayraklı Vestel Servisi İzmir

VESTEL BEYAZ EŞYA TAMİRLERİNDE TEK REFERANS NOKTASI

0232 262 00 33

bayrakli-vestel-servisi-izmir

bayrakli-vestel-servisi-izmir

Bayraklı Vestel Servisi olarak Bayraklı genelinde garanti süresi dolan Vestel beyaz eşyaların onarımlarını 7/24 sağlamaktadır. Hafta sonları da çalışan servisimiz gezici servis araçları ile hizmet vermektedir.

Beyaz eşya onarım hizmetler tüketiciye verilen hizmetin olumlu hatıralarını bırakması gereken profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda, ev aletlerinin onarımlarını profesyonelce, ucuza ve elbette yeni parçalar ve yapılan işler için 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Garanti süresi, onarım sırasında kurulan ekipmanın yedek parçalarına ve işin türüne bağlıdır.

Vestel beyaz eşyalar, kaliteli ve uzun ömürlü olsa da arıza meydana gelebilir, özellikle garanti süresi bitiminden sonra meydana gelen arızalardan sonra teknik servislerden de hizmet alabilirsiniz. Bayraklı Vestel Servisi İzmir, firmamız garanti dışı Vestel beyaz eşya onarımlarında yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

En Yakın Bayraklı Vestel Servisi

en-yakin-bayrakli-vestel-servisi

en-yakin-bayrakli-vestel-servisi

En Yakın Bayraklı Vestel Servisimiz daha fazla kolaylık sağlamak için, müşterinin belirtilen adresine zamanında ve onun için uygun bir zamanda ulaşan bir servistir. Arıza tespiti yaparak Vestel beyaz eşyanızda meydana gelen sorunu tespit eder, size bir tamir ücreti belirler, eğer kabul ederseniz onarımlar aynı gün yapılır.

Tamir edilmesi gereken ekipman sahiplerine küçük bir tavsiye. Bizi aramadan önce, arızanın yaklaşık nedenini, onarım maliyetini ve süresini söyleyebilmesi için bozulan cihazın adını ve modelini söylemelisiniz, fakat arıza tespiti yapmadan tamir ücretleri belirlenmemektedir.

Bayraklı Acil Vestel Servisi

Servis tekniklerimiz bölgenizden sizi ziyaret ve tekniklerimiz hızlı, profesyonel ve ekonomik bir onaracaktır.

Bizi arayın veya hizmet için bir randevu alın.

30 yılık bir ürün bir Bayraklı Vestel Servisi, ev için mükemmel servis hizmetleri ile Bayraklı ‘da özel şahısların hizmetlerindedir ve müşterilerin her türlü beyaz eşyası ve kusursuz tamir servisi hizmetleri ile sağlamaktadır. Beyaz eşya arızalarının nedenleri bir çok soruna bağlı olabilir, parça aşınması, parça çürümesi, teknik arızalar, kullanıcı hataları gibi. Bununla beraber onarım ve tamir işlemleri yapılmaz ise beyaz eşyanız kullanılmaz hale gelebilir. 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimizi arayabilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler ve Daha Fazlası İçin Sitelerimizi Ziyaret Edebilirsiniz;

Samsung Servis İzmir Karşıyaka

Gaziemir Lg Servisi

Narlıdere Beyaz Eşya Servisi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA