Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Nilüfer Beko Servisi 0224 250 16 06 | Servis Telefon Numarası

Nilüfer Beko Servisi 0224 250 16 06 | Servis Telefon Numarası

Nilüfer Beko Teknik Servisi

0224 250 16 06

Nilüfer Beko Teknik Servisi

Nilüfer Beko Teknik Servisi

BASİT, HIZLI VE EKONOMİK YARDIM

Bizi arayın, Beko beyaz eşya cihazınız tamir edilebilir ise gün içinde eski haline gelsin!
Beko markası ile yıllar boyu kullanılan beyaz eşyalar bakımları iyi yapılsa bile, yaşamlarının bir noktasında sorun çıkarabilir.

Ancak, garanti artık mevcut olmadığında, yetkili servisten anında müdahale almak o kadar kolay değildir. Uzun teslim süreleri ve yüksek ortalama fiyatlar gibi sorunlar çıkabilir.

Bu nedenle, Beko beyaz eşyanızı değiştirme veya tamir etme seçimi ilgili kişinin özel seçimi haline gelir. Nilüfer Beko Teknik Servisi olarak tavsiyemiz, yenisini almadan önce bizimle iletişime geçmenizdir. Bir teknik beyaz eşya servisinden hizmet almak daha UYGUN çünkü daha az para harcarsınız ve beyaz eşya cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca nilüfer vestel servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Nilüfer Beko Buzdolabı Servisi

0224 250 16 06

Nilüfer Beko Buzdolabı Servisi

Nilüfer Beko Buzdolabı Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde kullandığımız Beko buzdolaplarının kötü çalışması bir arızadan kaynaklanır .
O halde, içerisinde bulunan ürünlerin bozulmasını engellemek için bir buzdolabı ustasından destek alınması gerekiyor.

Bazen sorunun nedenini belirlemek için bazı kontroller yapmak yeterlidir bununla beraber arızanın ustaya söylenmesi durumunda arıza tespiti yapılarak tamir yapılır. Beko buzdolabınız artık olması gerektiği gibi soğumayabilir veya sesler çıkarabilir. Panik yapmayın, bunlar sık ​​karşılaşılan sorunlardır ve genellikle nedenleri kolayca bulunmaktadır.

Nilüfer beko buzdolabı servisimiz garanti süresi dolan Beko buzdolabı arızalarında yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir. Nilüfer genelinde aynı gün hizmet vermekteyiz.

Ayrıca yıldırım beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi Nilüfer

0224 250 16 06

Çoğu zaman BEKO çamaşır makineniz çalışmayı durdurabilir ve aniden sizi yıkamanız gereken bir sürü kirli giysiyle baş başa bırakabilir. Ne yapılması gerekiyor? Her şeyden önce, arızanın neye bağlı olabileceğini anlamaya çalışmalısınız. Bununla beraber bir servisten hizmet almak en doğrusudur.

Çamaşır makineniz bazen küçük aksaklıklar nedeniyle arıza meydana getirse de, herhangi bir büyük hasardan kaçınmak için deneyimli ve uzman bir beyaz eşya ustasından destek almanın iyi olacağını unutmayın. Nilüfer Beko Çamaşır Makinesi Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Garanti süresi dolan Beko çamaşır makineleriniz için 0224 250 16 06 çağrı merkezimizden servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bursa yıldırım beko servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA