Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Arçelik Teknik Servis 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Buca Arçelik Teknik Servis 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Buca İzmir Arçelik Servisi

Çağrı Merkezi Arıza Servis Destek Hattı 

0232 262 00 33

buca-izmir-arcelik-servisi

buca-izmir-arcelik-servisi

Her evin çamaşır makinesi, buzdolabı ve derin dondurucu gibi büyük ve elzem cihazlarına, tüm elektrikli aletlerin tamiri, Buca İzmir Arçelik Servisimiz tarafından yapılmaktadır. Elektrikli aletlerinizden herhangi birini onarmak için, Buca İzmir Arçelik Servisimizin çağrı merkezinizi arayıp ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Bulunduğunuz yerdeki Arçelik tamir servisi o cihazın tamircisi tarafından yapılacak olup, 7/24 Buca genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. Birden bire meydana gelen beyaz eşya arızaları, günlük hayatımızdaki önemli işlerin yapılmamasına neden olabilir. Bu nedenle bir beyaz eşya tamircisinden veya servisinden destek almanız önem arz eder.

Buca Arçelik Teknik Servis , garanti süresi dolan Arçelik beyaz eşya tamirlerinde veya parça değişimlerinde eksiksiz hizmetler vermektedir.

İzmir Buca Arçelik Tamir Servisi

izmir-buca-arcelik-tamir-servisi

izmir-buca-arcelik-tamir-servisi

İzmir Buca Arçelik Tamir Servisi, Buca genelinde Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi gibi büyük beyaz eşyaların tamirlerini pazar günleri de dahil olmak hizmet vermektedir. Arçelik beyaz eşya tamir onarım maliyetleri ne kadar?

Onarım maliyeti tamamen cihazın tipine ve problemine bağlıdır, bir cihazın sadece servise ve muayeneye ihtiyacı olabilir ve küçük bir servisle tekrar kullanılabilir. Ayrıca cihazınızdaki arıza seviyesi o kadar olabilir ki parçayı veya parçaları şu anda değiştirmeniz gerekebilir, maliyetin daha yüksek olacağı açıktır. Bu nedenle arıza tespiti için bir usta ile iletişime geçmeniz gerekir.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisi

Evet, Buca Arçelik Beyaz Eşya Tamir Servisimiz garanti süresi dolan eski beyaz eşyaları onarıyor ve yeniden eskisinden daha verimli hale getiriyor. Bu cihazları tamir ederken, bu noktayı aklınızda bulundurun, cihazın yaşı nedeniyle, ustalık olmadan tamir etmemek daha iyidir, çünkü parçalarını piyasada bulmak genellikle zordur, bu nedenle parçalar daha sağlıklıdır, arıza tespiti için bir usta talebinde bulunmanız gerekir.

Yerinize gelen servis teknisyeni, cihazın tamiri için gerekli tüm ekipmanları getirir. Parçayı değiştirmeniz gerekirse, servis teknisyeni cihazınız için orijinal parçalarını kullanarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi verecektir.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA