Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Antalya Beyaz Eşya Servisi 0552 219 62 59 | 1 Yıl Garantili Teknik Servis

Antalya Beyaz Eşya Servisi 0552 219 62 59 | 1 Yıl Garantili Teknik Servis

Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin Hemen Arayın…

0552 219 62 59

antalya-beyaz-esya-tamir-servisi

antalya-beyaz-esya-tamir-servisi

Antalya beyaz eşya tamir servisi, bir bakıma beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış bir tamircidir. Her marka ve model garanti dışı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu arızalarında tamir uzmanıdır. Antalya beyaz eşya tamir servisi ustalarımızın görevi açıkça arızaları onarmak, aynı zamanda bunları önlemek için beyaz eşya bakımını sağlamaktır.

Antalya beyaz eşya tamir servisimiz beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yerinde onarım yaparak zamanında sizlere teslim etmektedir. Bizim için oldukça değerlisiniz. Beyaz eşyaların ömürleri uzun olsa da her elektronik cihazda olduğu gibi zaman zaman arızaları meydana gelebilir. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey size en yakın beyaz eşya servisinden destek almaktır.

Antalya genelinde hizmet veren beyaz eşya tamir servisimiz, yetkili servis kalitesinde aynı gün hizmet vermektedir. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Ayrıca antalya lg servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi Antalya

0552 219 62 59

beyaz-esya-teknik-servisi-antalya

beyaz-esya-teknik-servisi-antalya

Antalya’da bir beyaz eşya teknik servisine ihtiyaç duyduğunuz zaman, uzun yıllar beyaz eşya tamir sektöründe bulunan firmamızdan aynı gün hizmet alabilirsiniz. Kaliteli orijinal yedek parça ve profesyonel hizmet veren servisimize hemen ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızın sizler için önemli olduğunu biliyoruz, birden bire meydana gelebilecek bir beyaz eşya arızası stabil iş yoğunluğunuzu etkileyebilir ve can sıkıcı olabilir. Antalya beyaz eşya teknik servisimiz uygun fiyat garantisi ile siz değerli Antalya halkına hizmet vermekte. Bizi aramadan bir servis çağırmaya karar vermeyin.

Ayrıca antalya arçelik teknik servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Antalya Bulaşık Makinesi Servisi

0552 219 62 59

Bir bulaşık makinesi çalışmamasından kötü ne olabilir? Mutfak tezgahında bir yığın kirli tabak, bardak gibi bulaşıkların olduğunu düşünmek bile can sıkıcı olabilir. Günlük işlerimizin yardımcısı olan bulaşık makineleri farklı model ve markalarda kullanılsa da garantileri sona eren bulaşık makineleri arıza meydana getirebilir.

Bulaşık makinesi arızalarınız da ise hiç zaman kaybı yaşamadan bir usta veya servis çağırmanız en doğrusu olacaktır. Antalya bulaşık makinesi servisimiz, garanti süresi dolan bulaşık makinesi arızalarında aynı gün 7/24 hizmet vermektedir. Aynı zamanda orijinal parça değişimi yaparak 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca antalya beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA