Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Gaziemir Hotpoint Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Gaziemir Hotpoint Servisi 0232 262 00 33 – Yetkili Servis Kalitesinde

Gaziemir Hotpoint Tamir Servisi

Hotpoint Beyaz Eşya Tamirlerinde Arayabilirsiniz;

0232 262 00 33

gaziemir-hotpoint-tamir-servisi

gaziemir-hotpoint-tamir-servisi

Gaziemir Hotpoint Servisimiz, garanti süresi biten cihazlarda ev ziyaretleri ile beyaz eşyaların montajı, onarımı, bakımı ve parça değişimleri için bir dizi hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Bize dönerseniz, kısa sürede yüksek kaliteli işler alacaksınız. Büyük ev aletlerini iş için kabul ediyoruz, 12 aylık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Kaliteli onarım hizmetleri sunuyoruz. Servisimizin çalışmalarının bir özelliği de uygun servis, uygun fiyatlar ve tüm onarım işlerinin evde uygulanmasıdır. Servisimizdeki Hotpoint beyaz eşyaların onarımı için servisimizi hemen arayabilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz. Gaziemir genelinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmet sonrası servis fişi almayı unutmayınız.

İzmir Gaziemir Hotpoint Servisi

izmir-gaziemir-hotpoint-servisi

izmir-gaziemir-hotpoint-servisi

Beyaz eşyalar her evin vazgeçilmez bir özelliğidir. Herhangi bir teknik cihaz gibi, arızalara maruz kalırlar. Yeni bir ultra modern beyaz eşya edinmenin malzeme maliyetlerine kıyasla, ekipmanın ömrünü uzatan bir onarımın en yapıcı seçenek olduğunu unutmayın. Arayın ve servisimizden hizmet alın, servis ücretleri ve tamir ücretlerimiz diğer servislere göre oldukça uygundur.

Servis merkezimiz, Gaziemir’deki Hotpoint beyaz eşyaların orijinal parçalar kullanılarak acil profesyonel onarımını ve evde teknik sorunları çözme becerisini sunmaktadır.

Teknik sorunlara farklı bir yaklaşım, deneyimli ustaların arızanın yapısını doğru bir şekilde belirlemesine, değiştirme için gerekli parçaları seçmesine ve arızalı parçayı veya beyaz eşyayı hızlı bir şekilde onarmasına olanak tanır.

Gaziemir En Yakın Hotpoint Servisi

Önerilen çözümler, çeşitli cihaz ve cihazlarla çalışma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır ve beyaz eşyaların maddi kısmına ilişkin ciddi bilgilerle tamamlanmaktadır.

Gelişmiş araçların ve sertifikalı yedek parçaların kullanılması, ev aletlerinin onarım sürecini hızlandırmamıza ve müşterilere uygun garantiler vermemize olanak tanır. Gaziemir de uzun yıllardan bu yana aynı gün hizmet vermekteyiz. Hotpoint beyaz eşyanızı en kısa sürede tamir ederek yetkili servis kalitesindeki hizmetleri almış olacaksınız.

Gaziemir En Yakın Hotpoint Servisi, garanti süresi dolan beyaz eşyalarınızın aynı zaman da bakımlarını ve kurulum işlemlerini de yapmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA