Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Osmangazi Ariston Servisi 0224 250 16 06 / Servis Telefon Numarası

Osmangazi Ariston Servisi 0224 250 16 06 / Servis Telefon Numarası

Osmangazi Ariston Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06

Osmangazi Ariston Beyaz Eşya Servisi

Osmangazi Ariston Beyaz Eşya Servisi

Her alanda kullandığımız bazı elektronik cihazlar vardır ve her zaman işimize yararlar hayatımızı kolaylaştırırlar. Bunlardan birisi de beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar olmadan bir ev veya iş yeri düşünmek artık imkansız hale gelmiştir.

Ariston markası ile oldukça maliyetli ücretler ile aldığımız ariston elektronik beyaz eşyalar da kullanıcıların severek kullandığı ürünler haline gelmiştir.

Özellikle garanti süresi dolduktan sonra bazen birden bire ariston beyaz eşyalar da arıza meydana getirebilir. Beyaz eşya arızalarında ise bir beyaz eşya tamircisinden yardım almanız gerekir.

Osmangazi Bursa genelinde 7/24 hizmet veren ariston beyaz eşya servisimiz sizlere bir telefon uzağınızdadır. Osmangazi ariston beyaz eşya servisimiz garanti süresi dolan ariston beyaz eşya arızalarında yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

Ayrıca osmangazi arçelik teknik servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Tamir Servisi Osmangazi

0224 250 16 06

Ariston Buzdolabı Tamir Servisi Osmangazi

Ariston Buzdolabı Tamir Servisi Osmangazi

Yiyeceklerin taptaze kalmasını sağlayan, bayramlar da ve diğer günler de bütün yiyecek içecekleri muhafaza eden buzdolapları bizler için oldukça önemlidir.

Ariston markası ile tercih edilen buzdolabı ürünlerinde arıza meydana geldiğinde ne yapmanız gerektiği oldukça önemlidir.

Ariston buzdolabınız birden bire soğutma yapmıyor veya çok gürültü yapmaya başladı bu durumda ne yapmalısınız?

Ariston Buzdolabı cihazlarınızda ki arızalarda sorunun kaynağını bulmak için buzdolabınızın gösterdiği belirtilere dikkat etmelisiniz.

• Buzdolabı Cihazının Üst Tarafı Soğutuyor Alt Tarafı Soğutmuyor
• Buzdolabı Cihazının Altı Soğutuyor Üstü Soğutmuyor
• Buzdolabı Cihazının Altı Karlama Yapıyor/ Çok Ses Yapıyor
• Buzdolabı Cihazının Kapı Contaları Arızası / Kapılar Kapanmıyor
• Buzdolabı su akıtıyor

Sizlerde yukarıda belirtmiş olduğumuz
Buzdolabınız soğutma yapmıyor, buzdolabı çalışırken oldukça fazla ses çıkarıyor gibi arızalar ile sizlerde karşı karşıyaysanız durumu Osmangazi ariston buzdolabı tamir servisimize bildirip teknik destek almanız yeterli olacaktır. Aynı gün hizmet veren ariston buzdolabı tamir servisimize hafta sonları da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca osmangazi siemens servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Osmangazi Ariston Teknik Servisi

0224 250 16 06

Osmangazi ariston teknik servisi olarak aynı gün bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bizler Ariston beyaz eşyaların tamiri için varız ve bu bizim görevimiz. Deneyimli ustalardan oluşan ekibimiz sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına 7/24 sahada çalışmaktadırlar. Gece gündüz sizlere hem kaliteli hem uygun fiyatlı hizmet verebilmek adına Osmangazi ve Bursa geneli çalışmaktayız.

Osmangazi ariston servisimiz haftanın her günü garanti süresi dolan ariston beyaz eşyaların tamir ve bakımlarını sağlamanın yanı sıra parça çürümesi durumlarında orijinal parça değişimi yaparak 1 sene parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca bursa ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA