Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Çankaya Altus Regal Servisi – Altus Regal Servis

16.11.2020
424
Çankaya Altus Regal Servisi – Altus Regal Servis

Beyaz eşyalar belli bir süre içerisinde kullanıma ve sirkülasyona bağlı olarak bazı problemler yaşatabilir. Sorunları giderebilmek için ise profesyonel teknik servis hizmeti almak gerekmektedir. Sağladığımız sistematik profesyonel hizmet dahilinde, sizlere en iyi Çankaya Altus Regal servisi desteğini sunmaktayız. Gezici servis araçlarımız, arıza kaydı bıraktığınız an itibariyle, arzu ettiğiniz zaman adresinize ulaşmaktadır. Beyaz eşyalarınız açısından ne tür teknik servis hizmeti istiyorsanız arıza kaydı bırakabilirsiniz. Cihazlarınıza yönelik gerçekleştirdiğimiz müdahale profesyonel raporlama üzerinden ele alınmaktadır.

Çankaya Altus Regal servisi beyaz eşya Altus Regal marka eşyalarınızda yaşadığınız her sorunlar için bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibat kurduğunuz andan itibaren geniş servis ağımız üzerinden aynı gün destek sağlamaktayız. Böylece vakit kaybetmeden yeniden cihazlarınızı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Genelde ne tür model olursa olsun beyaz eşyalar aynı çalışma prensibine sahiptir. Teknolojik açıdan farklılık gösterse de mekanik olarak çözüm yöntemleri aynıdır. Bu konuda arıza kodları ya da diğer farklı sorunlar karşısında, planlı şekilde soruna müdahale gerçekleştirmekteyiz. Etkin çözüm yöntemlerimiz ve uzman kadromuz eşliğinde, Çankaya Altus Regal servisi olarak bize güvenebilirsiniz.

Çankaya Altus Regal Servisi Hizmet Alanları

Çankaya Altus Regal servisi beyaz eşya olarak adlandırılan eşyalar; buzdolabı, bulaşık makinesi, ocaklar, vantilatör, fırınlar, klimalar ve çamaşır makineleri olarak sayabiliriz. İşletmemiz montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır. Tüm bu ürünlere karşılık verebilecek yeterlilikte donanım parçalarımız mevcuttur. Kullanılan her ürünün orijinal olması özelliği de çalışanın kalitesini göstermektedir.

Çankaya Altus Regal servisi firmamızda tüm beyaz eşya ürünlerine yerinde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Altus Regal markasında konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanmakta olup tüm parçalara belirtilen sürede servis garantisi vermekteyiz. Diyelim ki buzdolabınızın ya da çamaşır makinenizin motoru arızalandı ve motor değişimi yapmanız gerekmekte, orijinal Altus Regal motoru makinenize takılır tüm testler bir defa test merkezimizde yapılır. Test merkezimizden onaylandı belgesi alınır ve tüm testler bir defa da sizin yanınızda yapılır. Sizin verdiğiniz onay sonrası garanti belgesi imzalanır ve tarafınıza teslim edilir. Çankaya Altus Regal servisi olarak parça değişimi yaptığımız ya da bakımını yaptığımız tüm beyaz eşyaların seri numarasını sistemimize ekleriz böylelikle makinenizin ikinci bir arıza vermesi durumunda ilk arızanız hakkında bilgimiz olur.

Beyaz Eşya Servisi Çankaya Altus Regal Servisi

Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde genellikle beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen, ev eşyası makinelerdir. Ama günümüzde artık beyaz eşyalar eskisi gibi sadece beyaz renkten ibaret değil, son zamanlarda rengârenk fırın, buzdolabı ve çamaşır makinelerinin satıldığını görüyoruz. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir. Gelişmiş toplumlar çok sayıda beyaz eşya kullanır, az gelişmiş toplumlar daha az sayıda beyaz eşya kullanılırlar.

Çankaya Altus Regal servisi  beyaz eşyaları kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzları okunmalıdır. Maddi külfeti fazla olan beyaz eşyaları daha sonra yenilemek zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en uygun olanına karar verirken birçok noktayı göz önünde bulundurmalıyız. Bunlardan bir tanesi evin şeklidir. Çünkü beyaz eşyalar genellikle büyük ve ağır olan eşyalar olduğundan bu gibi önemli hususlara dikkat etmek gerekir.

Çankaya Altus Regal Ürünleri

Çankaya Altus Regal Ürünleri

Pahalı model beyaz eşya, kaliteli model beyaz eşya demek değildir. Beyaz eşyamızı seçerken fiyatından daha çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenmeliyiz. Ve diğer bir noktada teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz. Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinelerimizin motorlarının yanmasına neden olmaktadır. Bu sebeple seçtiğiniz markanın teknik destek ağının bulunduğunuz şehir ve semte yakın olması önemlidir. Bu hem beyaz eşyaların arızalarının onarılması hem de günlük rutinlerin aksamaması açısından son derece önemli bir noktadır. Tüm elektrikli aletler gibi beyaz eşyalarında doğru şekilde montajının ve düzenli bakımının yapılması gerekir. Markamızın birçok şehir ve semtte teknik servisleri bulunmaktadır. Herhangi bir sorun oluştuğunda Çankaya Altus Regal servisi ile irtibata geçerek sorununuzu profesyonelce çözebiliriz. Bu sayede firmamız beyaz eşya cihazlarınızın veriminin artmasını sağlıyor ve size daha kolay bir yaşam sağlamış oluyor. Sonuç olarak yapmanız gereken tek şey bizlerle irtibat haline geçerek beyaz eşya cihazlarınızın sorununuzu dile getirmek ve teknik servis destek istemektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA