Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buzdolabı Servisi – Buzdolabı Servisi Çağrı Süreci

16.11.2020
550
Buzdolabı Servisi – Buzdolabı Servisi Çağrı Süreci

Buzdolabı servisi ekonomi için geri dönüşüme büyük oranda engel olan tamir olayı her zaman yeni ürün almanızı engelleyen çalışma sektörüdür. Buzdolaplarınız uzun ömürlü beyaz eşyalar sınıfına girse de yıllık olarak düzenli bakım ve onarımın yapılması şarttır. Rutin sesler dışında farklı sesler duyuyorsanız, derin dondurucu ve raflık kısım arasında ısınma oluyorsa mutlaka buzdolabınızın tamir, bakım ve onarım buzdolabı servisi hizmeti almalısınız. Buzdolabınızın sadece arızasını gidermiyor, bir daha arıza yaşamamanız için yapmanız gerekenler konusunda sizlere detaylı bilgi aktarıyoruz. Servis hizmeti her sektörde olduğu gibi önemli bir hizmettir. Yeni ürün almadan önce kesinlikle bir buzdolabı servisi ile görüşüp buzdolabı ürünleriniz için acil yardımlar alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Yetkilileri

Buzdolabı Servisi Yetkilileri

Günümüzde her evde veya yaşam alanlarında kullanılan gıda koruma cihazları buzdolabı teknolojinin gelişmesiyle bugünlere kadar birçok değişikli yaşamıştır. Her dönemde soğutucu olarak kullanılmış ve insanların vazgeçilmez eşyası olmuştur. Dayanıklı olma özelliği baskın olan buzdolaplarında zamanla teknik arıza ya da kullanıcı kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Buzdolabı servisi tam bu aşamada devreye girmektedir.

Buzdolabı ya da diğer beyaz eşyalarınızın tamamı için profesyonel buzdolabı servisi yetkilileri önem taşımaktadır. Bu nedenle buzdolabında yaşanan arızalar için bilinçsiz yapılan en ufak müdahale bile cihazda geri dönülmez hatalara sebep verebilir. Bu olumsuzlukları engellemek için buzdolabı servisi hizmeti almalısınız.

Buzdolabı servisi desteği almadan önce hizmet alınacak yetkili servisin güvenilir olması önemlidir. Güvenilir firma seçmenin en kolay yolu referans derecelerini incelemek ve yapacağı çalışmada garanti imkanını sunmasıdır. Konusunda uzman olan buzdolabı servisi ürünün bakım, onarım, montaj gibi birçok işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirerek sizlere teslim eder.

Buzdolabı Servisi Avantajları

Profesyonel yardım her alanda her zaman sağlıklı ve güvenilir olmaktadır. Kurumsal firmaların sunduğu kaliteli avantajlardan yararlanmak için firma araştırması yaptıktan sonra hizmet almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal buzdolabı servisi avantajları;

⚡ Yüksek kaliteli onarımlar sayesinde buzdolabınızda üstün performansı sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı servisi yetkilileri şirket tarafından özenle eğitilir ve düzenli olarak eğitim alırlar. Donanımsal olarak yeterli olmayan kişiler saha görevlerinde yer almazlar.

⚡  Müşteri hizmetleri Ankara’ da bulunan bütün semtlere yönlendirme yaparak geniş servis ağı ile hizmet sunar.

⚡ Kolay servis kaydı ve hata teşhisi konusunda güler yüzlü personeller tarafından işlemler yapılmaktadır. 7/24 çağrı merkezi çalışmalarımız ile ihtiyaç duyduğunuz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

⚡ Parça tedariği gerektiren arıza durumlarında kullanılan her parça orijinaldir ve garanti süresi kapsamındadır. Yapılan tüm işlemler şeffaf onarım koşulları çerçevesinde yapılır ve uygun ücretler talep edilir.

Bakım, onarım işlemi yapan ve üretici firmaların yetkilendirmediği firmalar onarım işlemleri esnasında ikinci el orijinal ürünlerden sökülmüş /çıkartılmış olan parçaları kullanabilmektedir. Onarım işlemleri zaman zaman iyi sonuçlar verse bile onarım esnasında kullanılan bu tür malzemeler nedeniyle bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. Örneğin; bu parçaların daha önce maruz kaldığı sıcaklık derecesi metal yorgunluğu vb. gibi koşulların tahmini mümkün olmadığı için parçanın kullanım ömrü konusunda da belirsizlik durumu söz konusu olmaktadır. Bu belirsizlikte beraber birçok riski barındırmaktadır. Buzdolabı servisi, kullandıkları orijinal yedek parçalarla bu riskler ortadan kaldırarak ürünler ilk günkü performansıyla güvenle çalışmasını sağlarlar.

Buzdolabı Servisi Çağrı Süreci

Firmamızı arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak buzdolabında oluşan sorunla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki gezici arkadaşlarımıza iletilerek sizlere yönlendirilir. İş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm hangi mekan olursa olsun gelmeden 1 saat önce bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre dolabın bulunduğu mekana gelir.

Buzdolabı servisi firma yetkililerine düşen çağrılarınız en kısa sürede intikal edilir. Mağduriyet durumunuzun aciliyetini de bildirmeniz gerekli olacaktır. Ekiplerimiz adresinize gelene kadar arızalanan dolabınıza müdahale etmeyin veya bilinçsiz kişilerin yapmasına izin vermeyin. Unutmayın ki buzdolabı onarımı tesisat ve dolap iç çalışma yapısı sadece profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA