Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Çamaşır Makinesi Servisi – Beko Servisi

14.11.2020
503
Beko Çamaşır Makinesi Servisi – Beko Servisi

Beko çamaşır makinesi servisi, günlük hayatta beyaz eşyalar sürekli kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin teknik destek ihtiyacını karşılamak için çalışmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle evdeki iş yükleri de azaldı. Çamaşır ve bulaşık gibi zahmetli sürekli yapılması gereken işler daha çabuk ve zahmetsiz yapılmaya başlandı. Beyaz eşyalara bu kadar yük yüklenmesi sebebiyle zaman zaman teknik arızalar meydana gelebilir. Bu arızalara ve tüm beyaz eşya ihtiyaçlarına beyaz eşya servisleri bakmaktadır. Beko çamaşır makinesi servisi çamaşır makinenizde tüm arızalarda gerekli hizmeti sağlıyor. Çamaşır makinenizde oluşan sorunları kendinizin tamir etmesi pek mümkün değil. Servislerimizde bulunan çalışanlar bu konuda deneyimli elemanlardır ve arızaları tespit ederek gerekli tamirleri yaparlar.

Beko Beyaz Eşya Servisi Önemi

Beyaz eşya servisleri konusunda dikkat etmek gerekiyor. Beyaz eşya servislerin sayısı günümüzde çok fazla arttı.  Bu sebeple bunu kötüye kullanan insanlarda bulunuyor. Rast gele beyaz eşya servisi çağrılmamalıdır. Gerçekten bu işi yapıp yapmadıkları araştırılmalıdır. Yoksa paranızı alarak ya da beyaz eşyanızı alarak sizi mağdur duruma düşürebilirler. Bu tür sorunları yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını profesyonel hizmet sunan firmalara yaptırmalısınız. Beko çamaşır makinesi servisi çamaşır makinenizin bakımını da ayrıntılı olarak yapmaktadır. Eşyalarınızın arızası durumunda gelip gerekli arızayı tespit ederek en kısa sürede işlemleri bitiriyoruz. Çamaşır makinenizin uzun ömürlü olması için Beko beyaz eşya servisi önemi oldukça fazladır.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Çamaşır Makinesi Arızaları ve Çözümleri

Zaman zaman çamaşır makinenizde arızalar meydana gelebilir. Beko çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri konusunda çamaşır makinesi servisi ekiplerinin önerilerine danışarak bilgi derlemesi yaptık.

Çamaşır makinesi su almıyor.

Şebeke musluğu kapalı olabilir. Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol ederek düzeltin. Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin.

Çamaşır makinesine su dolar dolmaz boşalıyor.

Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir. Su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmelidir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor.

Çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir. Ayakları düzenlenmelidir.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor.

Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir. Motor ile kasnak arasındaki kayış çıkarılmalı, tambur el ile döndürülmeli, eğer gürültü yatak rulmanlarından geliyorsa yatak keçe ve rulmanları değiştirilmelidir.

Makine sarsıntılı çalışıyor.

Makine taşıyıcı ayakların dengesi bozulmuş olabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.

Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor.

Yanlış deterjan kullanılmış olabilir. Makinelerde sadece otomatik çamaşır makineleri için kullanılabilecek deterjanlar kullanılmalıdır.

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçırıyor.

Çamaşır makinesi giriş suyunun basıncı fazla olabilir, şebeke suyu muslukları kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir.

Çamaşır makinesi deterjan almıyor.

Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.

Çamaşır makinesinin çekmecesinden köpük taşıyor.

Deterjan fazla konmuş olabilir. Makineye birkaç kez su aldırın ve boşaltın.

⚡ Makine altından su kaçırıyor.

Giriş hortumları ve tahliye hortumları yerinden çıkmış veya patlamış ya da hortum bağlantı kelepçeleri gevşemiş olabilir. Hortumları kontrol edin. Çıkmış hortum varsa yerine takın. Yırtık hortumlar değiştirilmelidir. Kapı körüklü contası delinmiş olabilir. Kapı körüklü conta kontrol edilmelidir. Delinmişse değiştirilmelidir.

Burada belirtilen ya da belirtilmeyen tüm arızalar için bilgi ve hizmet almak için Beko çamaşır makinesi servisi çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Çamaşır Makinesi Servisi Fiyatları

Çamaşır makinenizde oluşan tüm ihtiyaçlara karşılık beyaz eşya servisleri hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir Beko çamaşır makinesi servisi fiyatları oldukça uygun fiyat politikası uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi servis hizmeti almak için tereddüt yaşamayın. Hem uygun Beko çamaşır makinesi servisi fiyatları hem de kaliteli hizmet olanağı mevcuttur.

Beko çamaşır makinesi servisi hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilirsiniz. Alanızda uzman ve güler yüzlü ekiplerle beraber kaliteli hizmetin konforunu yaşayın. Ev elektroniği, beyaz eşya, klima ve kombi gibi yeni bir cihaz alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktör, güvenilir bir tamir servisine ulaşmaktır. Ayrıca marka ve model için seçim yaparken marka güvenilirliği konusu, teknik servis deneyimleri ile bağlantılıdır. Satın aldığınız herhangi bir beyaz eşya, kombi veya klima arıza yaptığında, bakıma ihtiyacı olduğunda teknik servis büyük bir sorun olmamalıdır. Aradığınız zaman hemen ulaşabileceğiniz Beko çamaşır makinesi servisi, teknik bilgiye hâkim özel servis asistanı, arızalı cihazınızın en kısa sürede ve kaliteli onarımı, olası beklentilerinizdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA