Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

İzmir Arçelik Yetkili Servis / İzmir Arçelik Servis

16.12.2020
482
İzmir Arçelik Yetkili Servis / İzmir Arçelik Servis

Hızlı ve güvenilir İzmir Arçelik yetkili servis hizmeti sunarak, sizlere en üst düzey servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunulur. Evlerimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalarda farklı sebeplerden dolayı problemler ortaya çıkabiliyor. Beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan herhangi bir problem sonucunda adresinize en yakın İzmir Arçelik yetkili servis birimimiz ile irtibata geçiniz. İrtibat sonrasında firmaya vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda gerekli ekipmanlar ile eşyanın aktif olarak kullanıldığı yere gelerek yerinde yapılan gözlem ve testler sonucunda çalışma başlatılır. Yerinde beyaz eşya tamiri, onarım hizmeti sağlanabiliyorsa yerinde onarım yaparak eğer yerinde onarım mümkün değilse eşyanızı firmalara götürerek en kısa sürede onarım hizmetini sağladıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

Beyaz Eşya Yetkili Servis

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyaların yanlış kullanımı ve yanlış uygulamalara maruz kalması nedeniyle farklı problemler görülmektedir. Yapılan incelemelerde, beyaz eşyaların yarı ömürleri sona ermeden önce başarısız ve bozulduğu tespit edilmiştir. Birikmiş çamaşırlar, bulaşıkların mutfak tezgahını kapladığında çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin ne kadar önemli bir işlev yaptığını göreceksiniz. Bu talihsizliklerin yaşanmaması için İzmir Arçelik yetkili servis firması ile irtibata geçebilirsiniz. Yetkili servis firmamız büyük bir servis imkanı sağlar ve mağduriyetinizi giderir. Beyaz eşyaların bozulmasının yanı sıra bakım çalışmaları yapılırken de tamir edilebilme imkanı sağlanır. Sizde kaliteli hizmetten uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız İzmir Arçelik yetkili servis firmamızın numaralarından arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

İzmir Arçelik Yetkili Servis Hizmetleri

Arçelik ürünlerinizden herhangi birinin arızalanması üzerine İzmir Arçelik servis çağrı merkezi numaralarıyla irtibata geçiniz. Firmamıza ulaşan çağrınıza gezici ekiplerimiz en kısa sürede adresinize ulaşır. Adresinize gelen ekipler arızalı ürünü inceleyerek sorunun kaynağına ulaşır. Arıza tespiti yapılır ve yapılması gereken çalışmalar müşterimize aktarılır. Bu işlemler sırasından inceleme turu da dahil tüm işlemler kayıtlara alınır ve belgelendirilir.

Tespiti yapılan arızanın onarım aşaması için sizlere detaylı bilgi aktarılır. Tüm bilgiler ışığında sizlerin onayı alındığı zaman onarım çalışmaları başlar. Yerinde arıza onarımı işlemi genellikle uygulanır. Yerinde yapılması mümkün olmayan çalışmalar için sizlerden yine onay alınarak ofisimizde çalışma yapılır. Ürünün arızası parça değişimi gerektiriyorsa yine sizin onayınız alınarak tamamen orijinal Arçelik ürün parça ve aksesuarları kullanılır. Bu sayede yaptığımız çalışma garantili orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Sonrasında oluşabilecek arıza durumunda kullanıcı kaynaklı değilse sorumluluk firmamıza aittir. Parça garanti süreleri ekiplerimiz tarafından sizlere bilgi olarak aktarılacaktır.

Arıza çalışması biten ürününüz gerekli testlerden geçirilerek sizlere kontrollü ve sağlıklı kullanılmak üzere teslim edilir. Teslim aşaması bitene kadar yine tüm işlemler hem sizlerin onayı alınarak yapılır hem de tüm çalışmalar kayıt altında tutulur. Bu sayede bir sonra ki arıza durumunda yapılan işlemlere göz atma olasılığı ve sizlerin mağdur olma durumu engellenmiş olmaktadır. İzmir Arçelik yetkili servis hizmetleri bakım, yer değişimi, montaj tüm teknik destek ihtiyaçlarını kapsamaktadır.

İzmir Arçelik Yetkili Servis Beyaz Eşya Bakımı

İzmir Arçelik yetkili servis beyaz eşya bakımı hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de İzmir Arçelik yetkili servis firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Arçelik marka ve diğer marka beyaz eşya ürünlerinizin düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız cihazınızın ömrünü uzatır. Özellikle kombi, klima periyodik bakımları yıllık düzenli olarak yapılmalıdır. Kombi bakımı evlerinizde ısı dengesini korumasına yardımcı olur. Verimliliğin artmasını sağlar ve doğalgaz faturalarınızı aşağıya indirerek bütçenize katkı sağlar. Klima bakımları filtre değişimleri iç temizliğinin yapılması yine klima verimini arttırır. Ayrıca zamanında yapılan bakımlar olumsuzlukların önüne geçebilir.

Elektrik süpürgesi bakımları da önem taşır. Yeni nesil elektrik süpürgeleri veya eski süpürgelerin yıllık bakımı yapılması gerekir. Elektrik süpürgelerinde bulunan hepa filtrelerinin değişmesi gerekmektedir. Ayrıca başka parça değişimleri de yapılabilir. Bu değişimlerin orijinal parça olması için İzmir Arçelik servis firması ile iletişime geçiniz. Sürekli ve aynı kullanılan parçalar zamanla yıpranır ve verimliliği düşer. İzmir Arçelik yetkili servis ekipleri olarak biz yaşam alanınızda bulunan tüm beyaz eşya ürünlerinizin ihtiyaçlarını kesintisiz olarak tamamlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA