Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Eryaman Bosch Servisi – Profesyonel Bosch Servisi

15.11.2020
550
Eryaman Bosch Servisi – Profesyonel Bosch Servisi

Bocsh beyaz eşya ürünleri günümüzde yaygın olarak kullanılan elektronik cihazlar her bakımdan bosch yetkili servisleri bakımına ihtiyaç duyar. Ankara şehrinde Eryaman Bosch servisi firmamız kaliteli ve güvenilir servisi hizmeti sağlamaktadır. Bu kadar üstün performans gösteren ekip personellerimiz çalışmaları başarılı olarak tamamlamaktadır.

Bosch marka ürünlerde yaşadığınız problemlerde öncelikli olarak cihazın kullanma kılavuzlarında yer alan talimatları okuyabilirsiniz. Kullanma kılavuzunda genel arıza durumlarında yapmanız gerekenler yer almaktadır. Kılavuzda yer almayan veya sorun yine çözülmezse Eryaman Bosch servisi yetkililerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Eryaman Bosch Servisi Kombi Bakımı

Yıllık düzenli olarak kombi bakımı yaptırılmalıdır. Kombiler kışın evlerimizi ısıtan, yaz mevsiminde ise daimi olarak sıcak su elde etmek amacıyla kullanılmaktadır. Çok fonksiyonlu bir cihaz olan kombiler elektrik, doğalgaz ve su enerjisi kullanmaktadır. Enerji kullanımı ve fonksiyonlu çalışmakta olan bu ürünler zamanla problem yaratabilir. Bu problemleri engellemek için periyodik olarak Eryaman Bosch servisi firması ile bakım yapılmalıdır. Bosch servisi yetkilileri kombi kullanımı ile ilgili tavsiyeler sunmaktadır.

Öncelikli olarak kombi cihazlarınızı satın aldığınız andan itibaren kullanmadan önce kullanım kılavuzunda yazan talimatları uygulamanız gerekmektedir. Kombi cihazının borusunu mutlaka takılan alanda kurallara uygun bir şekilde montajını sağlayınız. Aksi takdirde atık gaz içeriye dolacak ve çeşitli sağlık problemlerine hatta ölüme neden olabilecektir. Bu konuda bilginiz yoksa Eryaman Bosch servisi yetkililerinden destek almalısınız.

Bosch marka kombinizin periyodik bakımını düzenli olarak kış mevsimine girmeden yaptırmanız bütün kışı verimli ve sağlıklı geçirmeniz için önemlidir. Bakım yapılmayan kombiler ısı verimini düşürür ve eviniz ısınamaz hale gelir. Isınmayan evlerde doğalgaz yüklemesi gereğinden fazla yapılacağı için doğalgaz faturalarınız yüksek gelecektir.

Eryaman Bosch servisi kombi bakımı önemli bir nedeni tesisat yapısının oluşturabileceği olumsuzluğu önlemesidir. Kombilerin genel tesisat yapısında aksaklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü bilinmeyen arıza ya da parça deformasyonu kombinin çalışma düzeneğini bozabilir ve istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Sağlık açısından ve tasarruf için kombi bakımı yapılmalıdır.

Kombi kullanırken en sık yapılan hata kombilerin sık sık açılıp kapanmasıdır. Kış aylarının ilk başlangıcında havalar biraz soğuk biraz sıcak olmaktadır. Bu durumda kombi kullanıcıları gündüz kapatıp gece açmaktadır. Bu kombinin daha fazla enerji harcamasına sebep olacaktır. Doğal olarak doğalgaz faturanıza yansıyan kabarık fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kombi kullanımında bir başka etken kombinin fazla gürültülü çalışmasıdır. Eğer kombiniz yüksek ses ayarında çalışmaya başlıyorsa mutlaka Eryaman Bosch servisi yetkililerine bildirim yapmalısınız.

Eryaman Bosch Servisi Beyaz Eşya Genel Problemleri

Bosch marka buzdolabı ürünlerinden müşterilerimiz her ne kadar memnun kalsa da müşteri temsilcilerimize zaman zaman birtakım şikayetler gelmektedir. Bu şikayetlerin arasında cihazın yeteri kadar dondurma yapmaması, derin dondurucunun dondurması. Buzdolabının alt kısmının yeteri kadar çalışmaması ya da cihazdan su akıtma gibi problemler gözlemlemekteyiz.

Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına cihazın kapağına sık sık aç kapa işlemi uygulamayınız. Bu işlem cihazınızın motorunda geri dönüşü olmayan arızalar bırakabilir. 2. olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz, susuz cihazlarınızı kesinlikle fırın ocak gibi ısı veren ürünlerin yanında kullanmayınız. Böyle bir davranış cihazın motoruna zarar verecektir.

Cihazlarınızı çok soğuk ve çok sıcak alanlarda çalıştırmayınız. Motorunuz hararet yapacak ve çeşitli problemlerle sizi yarı yolda bırakacaktır. Eryaman Bosch servisi olarak sizlere hizmet verebilmemiz için telefonla bizlere ulaşıp sorunlarınızı anlatabilirsiniz. 24 saat içinde probleminize Eryaman Bosch servisi olarak çözüm önerileri sunmaktayız.

Bosch Servisi

Bosch marka çamaşır makinesi ürünleri çamaşırlarımızı kısa bir süre içerisinde yıkayarak bizlere büyük bir vakit tasarrufu sağlamaktadır. Hayatımızda bu kadar fazla yer edinen çamaşır makinesi cihazları elbette ki zaman zaman bakım gerektiren ürünlerdir. Bakımları aksatılan cihazlar çeşitli arızalar verecektir.

 

Eryaman Bosch servisi olarak sizlere her zaman şunu söylüyoruz. Öncelikli olarak cihazı gerekli talimatları uygun bir şekilde kullanınız. Yaşadığınız inatçı problemlerde Eryaman Bosch servisi yetkililerine kısa bir süre içerisinde ulaşınız.

Ticari hizmet ve servis ağı ile desteklenen herhangi bir sektörde çalışan tüm personel ve teknisyenlerin uzmanlığı büyük önem taşımaktadır. Aslında kurumsal hizmet anlayışına sahip olan ve yapısını geliştiren firmalar için bu gerekli bir durumdur. Eryaman Bosch servisi ekiplerimiz gerekli test ve aşamalardan geçerek sizlere hizmet vermeye başlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA