Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Bursa Profilo Servisi 0224 250 16 06 – Aynı Gün Servis

20.04.2021
412
Bursa Profilo Servisi 0224 250 16 06 – Aynı Gün Servis

İçindekiler

Bursa Profilo Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06

Bursa profilo beyaz eşya servisimiz haftanın her günü arızalanan profilo markalı beyaz eşyalarınızın onarım, tamir, bakım ve orjininal yedek parça değişimlerini sağlamaktadır.

Bursa merkez ilçeleri olmak üzere gezici servis araçlarımız ile garanti süresi dolan profilo buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşyalarınızın tamirlerini yetkili servis kalitesinde sağlayarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir servis, tamir hizmeti sonrasında mutlaka servis fişi almalısınız, servis fişi almadan ödeme yapmamalısınız. Bursa profilo servisimize 0224 250 16 06 numarasından ulaşabilir, detaylı fiyat ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Bursa neresinde olursanız olun beyaz eşya arızalarınızda en kısa süredde 7724 uzman beyaz eşya servis ustaları ile hizmet veriyoruz.

Ayrıca bursa ariston servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bursa Profilo Buzdolabı Servisi

0224 250 16 06

Profilo markası ile kullanılan buzdolapları neredeyse her evde tercih edilmektedir. Her mevsim yiyeceklerin ve belirli ürünlerin saklanmasında, korunmasında etkisi olan, yiyeceklerin taptaze kalmasını sağlayan buzdolapları ne yazık ki arızalanabilir. Arıza meydana getiren profilo buzdolapları için ne yapılmalı? Buzdolabı arızalarında ilk yapacağınız işlem mutlaka hiç beklemeden bir buzdolabı servisi, buzdolabı ustası, buzdolabı tamircisinden destek alınmalıdır.

Profilo buzdolabınızın yaz aylarında arıza meydana getirdiğini, Bursa sıcaklarında dolaptaki herşeyin eridiğni, bozulduğunu düşünmek bile can sıkıcı hal alıyor. Neyse ki bu konuda en kısa sürede servis hizmeti alacağınız sayfadasınız.

Bursa profilo buzdolabı servisi olarak, profilo markalı buzodlabı arızalarının onarımlarını ve orijinal parça değişimlerini sağlamaktayız. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan buzdolaplarının arızalanması da kabus olacğaı için hemen çağrı merkezi numaramızdan bursa profilo buzdolabı servisimizi arayabilirsiniz.

Ayrıca bursa siemens servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Profilo Teknik Servisi Bursa

0224 250 16 06

Profilo beyaz eşyalarınızın onarımları ve tamirleir için rastgele bir servis bulmak yerine, yetkili servis kalitesinde ve diğer servislerden daha uygun ücretler ile beyaz eşya tamirlerini, sağlayan profilo teknik servisimizden en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Bursa profilo teknik servisimiz, garanti süresi olmayan profilo beyaz eşya ürünlerinin tamirlerini yaparak en kısa sürede müşteri menuniyetini sağlamaktadır. Aynı gün hizmetlerimiz gezici servis araçlarımız ile sağlanmaktadır.

Ayrıca bursa arçelik servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA