Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Buca Vestel Servisi 0232 262 00 33 – Garantili Tamir Servisi

Buca Vestel Servisi 0232 262 00 33  – Garantili Tamir Servisi

Buca Vestel Beyaz Eşya Servisi

 Vestel Buca Servisi. Buca Vestel Yetkili Teknik Servisi Garantili Hizmet.

0232 262 00 33

buca-vestel-beyaz-esya-servisi

buca-vestel-beyaz-esya-servisi

Uzman teknisyenler
Vestel bulaşık makineniz gerektiği gibi çalışmadığında veya Vestel buzdolabı garip bir vızıltı yaptığında veya diğer Vestel beyaz eşya cihazlarının onarımı ve yardımı konusunda deneyimli teknisyenlerle iletişime geçebilmek önemlidir.

Buca Vestel Servisi tarafından sağlanan orijinal yedek parçalar ve teknik yardım servisi ile yeni bir cihaz almaya gerek kalmadan cihazınızın tamirini yapabilirsiniz. Buca Vestel Beyaz Eşya Servisi uzman teknisyenleri, beyaz eşya ev aletlerini kısa sürede ve aşırı masraf olmadan restore edebilmektedir. Garanti süresi dolan Vestel beyaz eşya arızalarınız için 0232 262 00 33 çağrı merkezi numaramızdan servisimiz ile iletişime geçebilir, arıza ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

Vestel Buca Servisleri

vestel-buca-servisleri

vestel-buca-servisleri

Vestel beyaz eşya arızalarında, arıza tespiti için bir usta çağırdığınız da yardım müdahalesi iki şekilde gerçekleşebilir: karmaşık ve önemli bir müdahale ise, teknisyenler atölye içindeki çalışmalarını yürütürler, bunun yerine yardım, bir bileşenin hızlı bir şekilde değiştirilmesini veya basit bir onarımı gerektiriyorsa, doğrudan gidin müşterinin evine.

orunla karşılaştıklarında, durumu analiz ederler ve arızanın bir tahminini yaparak, parçayı tamir etmenin mi yoksa doğrudan orijinal bir yedek parçayla değiştirmenin mi daha uygun olduğu sonucuna varırlar.

Aynı zamanda ustalarımız yerinde Vestel beyaz eşya onarımlarını da yetkili servis kalitesinde sağlamaktadır. Buca Vestel Servisi olarak yüksek müşteri memnuniyeti ile her zaman yanınızda bulunmaktan onur duyarız.

Buca Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

Buca bölgesinde Vestel buzdolaplarının bakım ve onarım hizmetini sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir, teknisyenlerimiz buzdolabınızı kontrol etmek, sorunu teşhis etmek ve istenirse buzdolabı onarımını gerçekleştirmek için sizi ziyaret edecektir.

Vestel Buzdolaplarının tamirinin yanı sıra buzdolabı gaz dolumu gibi işlemleri de diğer bölge servislerinden daha uygun ücretler ile sağlamaktayız.

BUZDOLABI TAMIRI NE ZAMAN TALEP EDILIR? Buzdolabı bakım ve onarım uzmanlarıyla iletişime geçmenin en yaygın nedenleri donmuş buzdolabı, tıkanmış hava regülatörleri ve soğuk havanın kaçmasına izin vererek buzdolabının olması gerektiği gibi soğumamasına neden olan kırık contalardır.  Fakat bu arızaların yanı sıra herhangi bir sorununuz olduğunda servisimizi aramanız yeterli olacaktır.

Verdiğimiz Hizmetler;

Ve daha fazlası için sitemize girebilir, detaylı olarak göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA