Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Beko Buzdolabı Servisi – Buzdolabı Bakım Servisi

14.11.2020
503
Beko Buzdolabı Servisi – Buzdolabı Bakım Servisi

Gıda ürünlerinin uzun süre muhafaza edilesi için uzun dönem koruma bölümü ve kısa dönem günlük koruma işlemi için genelde iki bölmeli buzdolapları hayatımızın bir parçası halindedir. Bir evin olmazsa olmaz eşyasıdır. 7/4 saat 365 gün çalışırlar ve her zaman bizlerin sağlıklı yiyeceklerini korumakla görevlidir. Kullanımı bu kadar fazla olan dolaplar doğru kullanıldığı sürece teknik arızalar dışında uzun yıllar kullanılabilir. Çalıştığı dönem sürece illaki aksaklık ya da bozulma durumu meydana gelecektir. Beko buzdolabı servisi bu arıza durumlarında devreye girerek mağduriyetini gidermek için görevli firmalar topluluğudur.

Beko Buzdolabı Servisi Aşamaları

Arızalanan Beko buzdolabınız için firmamıza servis çağırısı yapmanız durumunda belirli aşamalar doğrultusunda hizmet verilmektedir.

⚡ Birinci Aşama: Firmamızın çağrı merkezine düşen servis çağırılarına en kısa sürede adrese ulaşılır. Adrese giden ekipler gerekli kart ya da kartvizitleri gösterip kendilerini tanıtarak buzdolabınızı keşfetmeye başlar.

⚡ İkinci Aşama: Buzdolabı profesyonel ekipler tarafından incelendikten sonra arıza tespiti yapılır. Dolap arızası hakkında sizlere detaylı bilgi aktarılır ve yapılası gereken işlemler bildirilir. İşlem bilgisi, fiyat bilgisi, çalışma garantisi gibi tüm detaylar eksiksiz olarak aktarılır.

⚡ Üçüncü Aşama: Dolap arızası onarımına başlamak için sizlerden onay alınır. Yerinde yapılması mümkün ise siz onay verdikten sonra arıza onarılmaya başlanır. Firmaya gitmesi gerekiyorsa yine sizlerin onayı alınarak firmaya götürülür. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için sizlerden imzalı onay belgeleri alınır ve ürünün tüm sorumluluğu firmaya geçer. Firmada yapılan buzdolabınız Beko buzdolabı servisi tarafından sizlere belirtilen gün ve saatte teslim edilir.

Uzun gibi görünen bu işlemler birkaç saat içerisinde bitmektedir. Firmaya giden ürünler ise en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Beko Buzdolabı Bakımı

Beko Buzdolabı Bakımı

Beko buzdolabı servisi hizmetleri arasında buzdolabı bakım hizmeti de bulunmaktadır. Bakım talepleri genellikle ülkemizde pek yaygın olmasa da buzdolaplarınızın bakımlarını zamanında yaptırmadığınız takdirde büyük arızalara yol açmaktadır. Bu sebeple düzenli aralıklarla buzdolabı bakımlarını yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Arıza taleplerinize müdahale eden ustalarımızdan bakım konusunda bilgi alıp işlem yaptırmanızı öneririz. Profesyonel ekibimiz fiyat konusunda sizlere gerekli yardımı yapacaklardır.

Beko buzdolabı servisi hizmetleri beyaz eşya arıza ve bakım sektörü deneyimi ile vermektedir. Yapılan işlemlere servis garantisi sunulmaktadır. Diğer servislere oranla aynı gün içinde arıza kayıtlarınıza müdahale edilir. Alanında uzman Beko Arçelik servisi ekipleri markanın ürünleri konusunda deneyim sahibi bireylerdir. Gerekli sertifikaları mevcuttur. Sunmuş olduğumuz servis hizmetinin garantisinin geçerli olabilmesi için aynı sebepten arıza yaşadığınızda size verilen servis formundaki telefon numaramız dan bizlere ulaşınız. Başka servis tarafından müdahale durumu söz konusu olur ise sağlanan hizmetin garantisi geçersiz sayılacaktır.

Beko Servisi Kaliteli Hizmet

Beko servisi, kalitesiyle orijinal ürün yelpazesi ile ödül olan yetkili tamir servisi, Beko çağrı merkezi sistemi bünyesinde bulunan Beko buzdolabı servisi firmamız her ne olursa olsun sizlerin her türlü problemlerinize çözüm sunarak sizlere servis veren kaliteli çözüm sunmaktadır. Uzman kaliteli bir şekilde seçilerek alınan ekiplerimiz, sizlere daha da iyi bir imkan vermek için çaba göstermektedir.

Bu konuda Ankara Beko servis hizmet sunan onlarca firmanın önünde yer almaktadır. Sizlere hizmet anlamında yardımcı olmaya çalışan Beko buzdolabı servisi servis ücretleri oldukça düşüktür. Sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Sizlerin sorunlarında her zaman gereken ilgi ve alakayı gösterecek aynı zamanda çözüm seçenekleri sunacak olan profesyonel bir ekibe sahiptir. Teknik olarak sorunların son bulması adına elinden gelenin fazlasını yapmakta olan ekiplerimiz Beko buzdolabı servisi Ankara’ da tüm semtlere hizmet vermektedir.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolabı Servis Hizmetleri

Günlük yaşamınızda artık ev hanımların olmazsa olmazı hale gelen beyaz eşyalara arıza ve şikayetlerini Beko buzdolabı servisi çağrı merkezine ulaşarak servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza ve şikayetler, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, fırın, kombi, klima, küçük ev aletleri, süpürge, ütü, davlumbaz, su sebili, televizyon, gibi beyaz eşyalarınıza bizlere arayarak servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Beko buzdolabı servisi telefonu çağrı merkezilerini haftanın 6 günü arayıp, müşteri temsilcilerinden arıza, bakım veya montaj, söküm gibi konularda bilgi alabilir ve kayıt açtırabilirsiniz. Hizmet kalitemizi yükseltmek adına Beko buzdolabı servisi olarak her geçen gün sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda servis hizmeti geliştirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA