Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Antalya Vestel Servisi 0552 219 62 59 | Hazır Usta Servisi

Antalya Vestel Servisi 0552 219 62 59 | Hazır Usta Servisi

Antalya Vestel Beyaz Eşya Servisi

Garantili Hizmet Almak İçin;

0552 219 62 59

antalya-vestel-beyaz-esya-servisi

antalya-vestel-beyaz-esya-servisi

Vestel beyaz eşya arızalarınızla ilgili sorunu gidermeye çalışırken sizi pek çok soruyu yanıtlamaya tabi tutacak servisler var. Bu can sıkıcı bir durum ve bizi aradığınızda hemen yola çıkıyoruz. Vestel beyaz eşya arızalarını teşhis etmek, tespit etmek ve onarımlarını gerçekleştirmek bizim işimiz.

İşiniz sadece bizi aramak ve sonra arkanıza yaslanıp işimizi yapmamıza izin vermek olacak. Değiştirilmesi gereken herhangi bir parça, orijinali ile değiştirilerek 12 ay parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak bizim sorumluluğumuzdur yani bu durumda müşteri memnuniyetini Antalya genelinde sağlamaya devam etmekteyiz.

Vestel markası kaliteli bir marka olsa da her elektronik cihazda olduğu gibi arızalar meydana getirebilir, bu durumda yapmanız gereken tek şey bir servis çağırmaktır.

Antalya neresinde olursanız garanti süresi dolan Vestel beyaz eşya arızalarında aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca antalya beyaz eşya servisleri içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Antalya Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

0552 219 62 59

antalya-vestel-buzdolabi-tamir-servisi

antalya-vestel-buzdolabi-tamir-servisi

VESTEL BUZDOLAPLARINDA UZMANLIK..

Antalya genelinde hizmet veren Vestel Buzdolabı Servis Teknisyenlerimiz, garanti süresi dolmuş Vestel buzdolabı arızalarında evleri ve işyerleri ziyaret ederek tüm Vestel buzdolabı ve dondurucu tiplerinde uzmandır.

Soğutma ve dondurma konusunda severek kullandığımız Vestel buzdolapları evimizin veya iş yerlerimizin önem arz eden beyaz eşyalarından birisidir. Yiyeceklerin veya içeceklerin taptaze kalmasını ve gerektiğinde donmasını sağlayan buzdolapları bozulduklarında bu işlevlerini yerine getiremezler.

Antalya Vestel Buzdolabı Tamir Servisimiz her model Vestel buzdolabı arızalarında aynı gün yerinde onarım hizmetlerini vermektedir. 0552 219 62 59 çağrı merkezi numaramızdan servisimize ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca antalya samsung servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Vestel Teknik Servisi Antalya

0552 219 62 59

Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Servisi

Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi onarımı, söz konusu beyaz eşya tamiri olduğunda Antalya Vestel Teknik Servisimiz bir beyaz eşya tamir lideridir. Son 25 yılda, beklentilerinizi karşılayarak ve aşarak sadık bir müşteri memnuniyetini oluşturduk ve sürdürdük.

Antalya Vestel Teknik Servisimiz, garanti süresi dolan Vestel beyaz eşya arızalarında veya orijinal yedek parça değişimlerinde yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir. 7/24 servisimize ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ayrıca antalya vestel beyaz eşya servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA