Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Çankaya/Ankara

Sincan Vestel Servisi – Sincan Vestel Teknik Servisi

13.11.2020
541
Sincan Vestel Servisi – Sincan Vestel Teknik Servisi

Firmamızın bulunduğu Sincan ilçesinde aktif olarak hizmet vermeye devam eden Sincan Vestel servisi ekipleri, Vestel marka ürün kullanıcıları için her daim hizmetini sürdürmektedir. Sincan’ın en kaliteli Sincan Vestel servisi olan firmamız bu bölgede en çok tercih edilen ve en iyi geri dönüşleri alan firmadır. Güler yüzlü personellerimiz ve hızlı, kaliteli hizmetimiz sayesinde her geçen gün rakiplerimizin bir adım daha önüne geçmekteyiz. Sizin de yetkili servise ihtiyacınız varsa bir telefon uzaklığınızdayız.

İçindekiler

Vestel Beyaz Eşya Markası

Zorlu grubu tarafından satın alınan Vestel günümüzde 18 yurt dışı olmak üzere toplam 28 şirketten oluşmaktadır. Vestel yurt içi ve yurt dışı pazarlarındaki tüketicilere tüketici elektroniği, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi geniş ürün yelpazesi seçeneği sunmaktadır. Kaliteli ürün katalogları ile beyaz eşya sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Vestel marka ürünlerin bakımı, onarım, tamir gibi işlemleri için Ankara’ da bulunan Sincan Vestel servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel Servisleri

Sincan Vestel Servisi Bakım Hizmeti

Vestel marka elektronik cihazlarınızın modeli ne olursa olsun her modele uygun ürün ihtiyaçları Sincan Vestel servisi bakım hizmetleri kategorisinde tamamlanmaktadır. Bakıma ihtiyacı olan ürünler için özel garantili parça değişimleri, tesisat kontrolleri ve temizliği, ürün bakımı en ince detaylarına kadar irdelenmektedir. Sincan Vestel servisi yaptığı çalışmaları en kısa sürede ve kontrollü olarak yapmaktadır. Yapılan her işlem başından sonuna kadar kayıt altına alınır ve çalışmalarınız güvence altına alınır.

Periyodik bakımı ihmal edilen elektronik cihazların yarattığı sorunlar nedeniyle hiç beklemediğiniz anlarda mağduriyet yaşayabilirsiniz. Vestel cihazlarınızdan yüksek seviyede verimlilik alabilmek için eşyaların bakımları ihmal edilmemelidir. Tüm bu olumsuzluklara bir de arızalan, performans nedeni ile enerji sarfiyatı üst düzeyde seyreden ya da kullanım ömrü biten bir cihazın çıkardığı masraflar eklenince pek te hoş olmayan bir tablo ile karşı karşıya kalmanız söz konusu. Tüm bu nedenler dolayısıyla beyaz eşya bakımı düzenli aralıklarla profesyonel firmalara yaptırılmalıdır.

Sincan Vestel Servisi Montaj Hizmeti

Yeni alınan veya mekan değişikliği yapılan Vestel ürünlerinizin kurulumunu profesyonel olarak yaptırmalısınız. Yanlış bağlama ve tesisat karışımı cihazlarınıza zarar verebilir veya verimini düşürebilir. Sincan Vestel servisi montaj hizmeti yanlış uygulama montajları konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı kullanım ve performans seviyesi için cihazın en doğru alana konumlandırılması ve doğru bağlama işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Sincan Vestel servisi montaj işlemleri yapılırken Vestel marka cihazlar teknik özellikleri, kapasite, ihtiyaçlarınız ve yaşam koşulları dikkate alınmaktadır. Cihazların odalara montajlanması evlerde bulunan bireylerin yaşı, sağlık açısından önemi, yerleşeceği alçak ya da yüksek alan ayarlamaları aile bireyleri göz önünde bulundurularak yapılır.

Sincan Vestel Servisi Yedek Parça

Vestel ürünleriniz arızalanma durumunda arızalar bazen parça değişimleri gerektirebilir. Bu durumlarda orijinal parça tedariği önemlidir. Sincan Vestel servisi yedek parça deposu tamamen orijinal ve garantili ürünlerden oluşmaktadır. Cihazınızın ihtiyacı olan parçayı keşif ederek tespit eder ve en kısa sürede parça yedeklemesi yaparak cihazınızı sizlere teslim eder. Sincan Vestel servisi orijinal parça garantisi sunarak cihazlarınızı ilk günkü performansına ulaştırır ve güvenilir hizmet olanağı sağlar.

Sincan Vestel servisi Vestel marka ürünleriniz için ayrıcalık sunmaktadır. Her beyaz eşya ürünü kendi markasına ve modeline uygun olarak tamir edilmelidir. Ürünlerinizin verimliliği ve performansı açısından profesyonel bakım ve onarımı gerekmektedir. Ürünlerinizin ihtiyacı olan çalışmalar için geniş ve kapsamlı hizmet planlaması yapmaktayız. Her ürüne cevap verebilecek zengin yöntemlerimiz ile müşteri mağduriyetlerini en aza indirgemekteyiz.

Sincan Vestel servisi hizmetleri güler yüzlü, alanında uzman, donanımlı ekipmanlar ile sunulmaktadır. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren güzler yüzlü ve kibar ekiplerimiz ile işin sonuna kadar aynı seviyede personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için özveriyle davranmaktadır. Sincan Vestel marka beyaz eşya kurulum, montaj, tamir, bakım gibi çalışmaları büyük bir hassasiyet ile devam ettirir. Yaptığımız her işimizde farklılıklar yaratmak için çalışıyoruz. Daha iyi ve kaliteli hizmeti ilke edindik. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu üzerine kurulu bir sistemimiz var. Uzun vadeli düşünür ilişkilerimizi herkesin kazanacağı bir sistem üzerinde sürdürüyoruz. Sincan Vestel servisi olarak en iyisini biz yapıyoruz. Vestel ürünlerinizi gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
SERVİS ARA